Мъже, защо кръшкате?

  • 68 812
  • 1 168
# 855
Поименно де! Неизневеряващите можем да ги преброим поне  Mr. Green.
Да започнем тогава с моя мъж Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 856
Моят го бройте в другата група Laughing, до сега все на изневеряващи попадам, какво да правя- късмет.. Laughing
Виж целия пост
# 857
 Аз се надявам моят мъж да е в малката група, но пък  не мога да се кълна.
Виж целия пост
# 858
А от друга страна мъжете нали вече казаха защо са склонни да търпят унижения и т.н. - за тръпка, разнообразие, защото "само боб не може".........
Абе, аз не съм чула за някоя извънземна да е слязла на Земята с различна анатомия...ама знам ли, може пък да има.
Жените имат еднаква анатомия.  Mr. Green Та мъжът  и с 10, и със 100 , и с 10 000 да преспи, пак ще получи насреща само "боб".
Виж целия пост
# 859
Абе то може да е боб, но е различно приготвен.
И на теб едва ли всяка боб манджа ти харесва...  Wink
Виж целия пост
# 860
А от друга страна мъжете нали вече казаха защо са склонни да търпят унижения и т.н. - за тръпка, разнообразие, защото "само боб не може".........
Абе, аз не съм чула за някоя извънземна да е слязла на Земята с различна анатомия...ама знам ли, може пък да има.
Жените имат еднаква анатомия.  Mr. Green Та мъжът  и с 10, и със 100 , и с 10 000 да преспи, пак ще получи насреща само "боб".

Твърде голяма заблуда. Жените както и мъжете са твърде различни. Мисля, че дори и еднояйчнити близнаци.
Виж целия пост
# 861
Различни са като характер.Ама изневеряващите не "гонят" характер"....    Laughing
Като анатомия са еднакви-вагина при жените, пенис при мъжете.
Сега, кой как оправдава слабоволието и инфантилността си , е негова работа.    Simple Smile
Виж целия пост
# 862
 ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 863
Пънки защо се чудиш?След една определена възраст за мъжете всички жени са еднакви.
То този потребител,дето иска боба да е приготвен "по-така-"той  е още млад и има избор.
Ако огладнее и бобената чорба ще му се услади..
Виж целия пост
# 864
То зависи с какви екстри ще му предложиш "боба".  Laughing
Виж целия пост
# 865
Екстри, екстри, ама от чуждия "боб" само ................"газове" можеш да си докараш.    Mr. Green
Виж целия пост
# 866
Екстри, екстри, ама от чуждия "боб" само ................"газове" можеш да си докараш.    Mr. Green

Ееееее, те се получават поне след 2 ч. до тогава ще си е у тях Joy
Виж целия пост
# 867
Екстри, екстри, ама от чуждия "боб" само ................"газове" можеш да си докараш.    Mr. Green

newsm48  Laughing
Сега ще ти кажат, че газовете от чуждия боб може да са газове, ама са с по-красив аромат.  Mr. Green
Виж целия пост
# 868
Различни са като характер.Ама изневеряващите не "гонят" характер"....    Laughing

Абе някои гонят да ти кажа.Познавам такива мъже, е ,един-двама, ама основното което казват за това, че кръшкат е - "ами с жената не мога да си говоря така, тя не ме разбира, в къщи само мълчим, и т.н.".Знам, че това не е точно характер, но исках да кажа, че не секса е водещото Peace
Виж целия пост
# 869
Убедена съм, че моят не кръшка, за да си говори. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия