Мъже, защо кръшкате?

  • 68 812
  • 1 168
# 930
..................  [u]то много сложна работа да се сетиш що некой мъж се блещи като невидял и му текат лигите след некоя кифла.....и що мисълта му заработва само в посока "Как да я вкарам в леглото?"       [/u]Joy Joy
Верно, са наивни мъжете....    Mr. Green[/b]

Може да сме наивни в очите на Краси, но ако искам секс от някоя кифла, тогава фейс, цици и дупе ми стигат за решение......................

Аз не виждам разлика в мненията, ти къде я видя?   Laughing
Наивността ви се изразява във факта, че според вас и идея си нямаме защо кръшкате....

Виж целия пост
# 931
Абе Краси, те не са наивни, а по-просто устроени навсякъде.  Laughing
За нас това е безумие, няма ли усложнена ситуация, какъв живот живеем тогава?! Mr. Green Всъщност е просто. Whistling
Виж целия пост
# 932
...
Наивността ви се изразява във факта, че според вас и идея си нямаме защо кръшкате....


Може аз да не съм те разбрал правилно.
И аз си мисля, че разбирате, но авторката на темата пита и явно не знае Wink
Виж целия пост
# 933

За нас това е безумие, няма ли усложнена ситуация, какъв живот живеем тогава?! Mr. Green Всъщност е просто. Whistling

Не е чак толкоз просто...  Laughing

http://www.vsekiden.com/124450
Виж целия пост
# 934
Сбърках темата.  Laughing
Виж целия пост
# 935
Социологическо проучване ли си провеждате или просто ви е любопитно? Или просто имате нужда от малко прясна информация за да клюкарствате на наш гръб понеже с вас не искат да изневеряват?!
Виж целия пост
# 936
Социологическо проучване ли си провеждате или просто ви е любопитно? Или просто имате нужда от малко прясна информация за да клюкарствате на наш гръб понеже с вас не искат да изневеряват?!

Социологическо е, да речем, ти що питаш?
Виж целия пост
# 937
Ми интересно ми стана ... Wink а конкретната причина за мен за "кръшкането" е точно толкова неясна, точно като въпроса: "Какво иска една жена от мъжа си?"
Виж целия пост
# 938
Веднага ти отговарям "Да не кръшка!" Mr. Green
Виж целия пост
# 939
...или после да носи диаманти... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 940
Ми интересно ми стана ... Wink а конкретната причина за мен за "кръшкането" е точно толкова неясна, точно като въпроса: "Какво иска една жена от мъжа си?"
Не знаеш защо кръшкаш ли?  ooooh!
Виж целия пост
# 941
Ми как да знае Естел... като знае очакванията!!!  Laughing

Виж целия пост
# 942
Социологическо проучване ли си провеждате или просто ви е любопитно? ..................
Лично аз, чувайки отговора на този въпрос от даден мъж, си правя извод за умствения му багаж.
По-точен  е и от тестовете за IQ....... Laughing
Виж целия пост
# 943
Социологическо проучване ли си провеждате или просто ви е любопитно? Или просто имате нужда от малко прясна информация за да клюкарствате на наш гръб понеже с вас не искат да изневеряват?!
Искаме да чуем вашите оправдания,щото после ако нас хванат да знаем с какво да се оправдаваме. Grinning
Виж целия пост
# 944
понеже с вас не искат да изневеряват?!
Каква гениална мисъл, прозряна от още по-гениален МЪЖКИ мозък! Joy
Интересно ни е просто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия