Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 794
  • 746
# 705
Момичета големи красоти   bouquet за всички.Аз започнах моето мече в обувката,и понеже за първи път шия кръстчета,в началото видях малко зор,в смисъл,гърба ми стана като китеник Simple Smile ,но вече разбрах как става по-добре,пък и гърба няма кой да го гледа  Laughing.Когато стигна до етап за показване ще снимам.
zori_man много е хубаво това което шиеш,но аз си харесах тигърчето ти,може ли схемата,ако може ето поща mery_24@abv.bg
Виж целия пост
# 706
  bouquet  bouquet
Благодаря за отговорите, момичета, ще си чакам конците тогава, дано скоро да мога да се похваля и с някое аматьорско гобленче  Mr. Green
Виж целия пост
# 707
Момичета големи красоти   bouquet за всички.Аз започнах моето мече в обувката,и понеже за първи път шия кръстчета,в началото видях малко зор,в смисъл,гърба ми стана като китеник Simple Smile ,но вече разбрах как става по-добре,пък и гърба няма кой да го гледа  Laughing.Когато стигна до етап за показване ще снимам.
zori_man много е хубаво това което шиеш,но аз си харесах тигърчето ти,може ли схемата,ако може ето поща mery_24@abv.bg

Ще ти ги пратя. Но не съм го шила. нямам идея какво ще излезе. Бях питала тук, ако някой има опит с тях да сподели, но явно никой не ги е шил. Притеснявам се да не хвръля много труд, а накрая да излезе едно нищо. На мен също много ми хареса на картинката и затова ми е сред проектите.
Виж целия пост
# 708
Рамкирах две ушити отдавна контурни двойки:
http://djemma.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.114823.26475496
http://djemma.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.114823.26475488

Поредното етапче:


В сряда пристига другата магнолия, бързам да довърша тази, че да започна и нея. Simple Smile
Виж целия пост
# 709
Страхотно щъркелче ми се получи! Ще шия картички за 1-ви март, за приятелките на дъщеря ми. Обаче малкия се опита да ми развали всичко и просто пъхнах щъркела в картичката и снимах набързо, така че извинете за неугледната картичка, ще я оправя довечера. Нямах търпение да се похваля обаче ...
http://lcd.alle.bg/37666bad-960-1280-ups-ri-jkezhwzt9v.jpg
Виж целия пост
# 710
Страхотно щъркелче ми се получи! Ще шия картички за 1-ви март, за приятелките на дъщеря ми. Обаче малкия се опита да ми развали всичко и просто пъхнах щъркела в картичката и снимах набързо, така че извинете за неугледната картичка, ще я оправя довечера. Нямах търпение да се похваля обаче ...
http://lcd.alle.bg/37666bad-960-1280-ups-ri-jkezhwzt9v.jpg

Много моля за схемичката, че ми изглежда бърза и лесна, а синът ми ме кара да правя картичка на г-жата за Баба Марта, нямам никакво време!!!!!
Виж целия пост
# 711
Зори, наистина става супер бързо. На схемата целия щъркел е черен, аз обаче му сложих червен клюн. Дай поща.
Виж целия пост
# 712
да покажа едно, друго Wink и трето  Laughing

първото трябваше да е тайна, Simple Smile защото съм в състезание със съфорумско приятелче, но сърце не трае  Blush , второто не е гоблен  Laughing но има шев в него  Laughing.
Морковът-мутант е за празника на мама, Зайо ще го държи за автентичност  Mr. Green тъй като Заека е с размер на слонче, налага се и моркова да е мутант  Hug



щях да забравя, този щъркел и още две три мартенски/пролетни са разработени от сисак и тя даде линк към схемите някъде в началото на тая тема  Hug
Виж целия пост
# 713
Да, точно! Аз не успях, но Пламс успя да ги намери и ми ги прати! И сега пак рових, пак не успях да ги видя ...  Sad Точно Сисак ги беше пуснала!  Peace
Виж целия пост
# 714


Гуди , да покаже и другото приятелче ,ние ще следим състезанието newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 715


Гуди , да покаже и другото приятелче ,ние ще следим състезанието newsm18 newsm18

абе тя нашата е шарена и писана Mr. Green мацката предложи състезание, аз приех, почнах и .... се оказа, че тя няма конците и тепърва ще почва Wink , та сега съм с едни гърди...  Mr. Green пЪрдоМ  Mr. Green , с една муцуна напред Hug
но ще показва, къде ще иде Wink нали е състезание  Mr. Green Бег на месте, первих нет и отстающих Wink ...

Виж целия пост
# 716
Зори, наистина става супер бързо. На схемата целия щъркел е черен, аз обаче му сложих червен клюн. Дай поща.
Предварително благодаря - zori_man@abv.bg
Виж целия пост
# 717
Зори, пуснах ги!
Снощи поръчах зодия лъв на Ланарте. За първи път ще шия нещо различно от милена стил, галерия бродерия и казанлъшките. По-нататък май ще се възползвам и от услугите на Вишенка.  Hug

Разглеждали ли сте този сайт? Това ми хареса много.
http://www.krif.ro/moderne/248-pe-aripile-vantului/prod_854.html
Виж целия пост
# 718
 Blush Blush
Момичета, извинявайте за аматьорския въпрос, но примерно като си харесате някоя схема от интернет, как точно определяте вида на панамата, на която шиете?
Имам предвид Аида 16, Аида 18, как точно решавате коя да изберете?  Blush
Виж целия пост
# 719
Blush Blush
Момичета, извинявайте за аматьорския въпрос, но примерно като си харесате някоя схема от интернет, как точно определяте вида на панамата, на която шиете?
Имам предвид Аида 16, Аида 18, как точно решавате коя да изберете?  Blush

ако не е посочено изрично, избирам... 14   Mr. Green

на 16/18 ще е по-дребно, по-фино и по-трудничко за боцкане Wink на 14 е по-едричко и по-лесно  Hug

размера за всякакъв каунт може да сметнеш тук http://www.findstitch.com/resources/aida.cgi/w,result
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия