Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 784
  • 746
# 90
Здравейте,момичета!Искам да попитам имате ли представа къде във Варна продават конци на Puppets.Знам само магазина,който е на Образцов Дом,но там няма това което търся.
Виж целия пост
# 91
Момичета, в новия брой на Галерия бродерия има много сладки схемички с детелинки, калинки, подкови - за късмет. Мисля да ушия за 8-ми март за скъп за мен човек!
Виж целия пост
# 92
Прекрасни неща сте показали отново.
Аз боцкам още ангелчетата, като се надявам до края на месеца да са ми готови. Ще има да се пуля как да направя рисуващите бодове, да не объркам нещо.
До сега съм шила само Вилерови гоблени и с тези нови неща още не мога да свикна съвсем. Гледам в нета как се правят разните му там други бодове, но още не се наемам да ги пробвам.
Виж целия пост
# 93
Здравейте,момичета!Искам да попитам имате ли представа къде във Варна продават конци на Puppets.Знам само магазина,който е на Образцов Дом,но там няма това което търся.

В едно магазинче зад Централна  поща. Дано само не се бъркам, но мисля, че там съм виждала.
Виж целия пост
# 94
Здравейте,момичета!Искам да попитам имате ли представа къде във Варна продават конци на Puppets.Знам само магазина,който е на Образцов Дом,но там няма това което търся.

В едно магазинче зад Централна  поща.

Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 95
         В дните ми със хоби/самота/
         с грижи и победи малки
         дойдоха с приливна вълна
         делфинче и...русалка
         Всеки има нужда от
         усмивки,любов и копнеж
         и пясък-
         да заровиме злото
         Колко е нужно на
         непознат да дадеш?
         Само надежда и
         вяра в доброто!

         С огромни благодарности към Делфинчето и Деси!Благодаря ви момичета -вие сте прекрасни,мили и отзивчиви!Направихте толкова много за мен,за една непозната!Вие усмихнахте дните ми и върнахте вярата  в хората!


         Благодаря и на NTP за подкрепата!

Бъдете здрави и много щастливи!Обещавам съвсем скоро да влезна в час с новите технологии и да ви покажа и моите творения-досегашни и...бъдещи.Хобито ми да шия гоблени се дели на два етапа -20 години до вчера и след като ви срещнах.БЛАГОДАРЯ че ви има!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 96
bub.ka Страхотно е!   bouquet

Никой тук не е отказал помощ на питащият. Никой не се е родил научен и затова сме тук - да си помагаме и учим ! Питай, не се притеснявай!

eminav Това ли е варианта със сребърната луна?
Виж целия пост
# 97
това е варианта със сребърната луна, за себе си я сверявах с оригинала и не се различава-поне за мен, а и съм много доволна от резултата и най - вече, че спестих едни стотина лева за оригинала
Виж целия пост
# 98
Бубка , много е хубаво това , което си написала Laughing

И моите периоди са така ,отпреди Бг-мамма и след  Hug

Виж целия пост
# 99
Момичета, в новия брой на Галерия бродерия има много сладки схемички с детелинки, калинки, подкови - за късмет. Мисля да ушия за 8-ми март за скъп за мен човек!

Wink да ти спестя някой лев от списание, за конци Wink



Виж целия пост
# 100
абе то и аз не мога да си представя да ми виси на врата нещо...Май да си купя читава лампа някаква ще е по-добре..И читави очила, де... Последните ми ги схруска кучето.. ooooh!

eminav, голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяямо благодаря за схемата.. Стотачките трябва да се пестят  Laughing  Тази година съм с 240 лв майчинство, а имам близнаци и купуването на гоблени ми е голяма екзотика за момента  Laughing   Да се ПоФаля - уших муцунката на пумата..и спирам за днес, щото не виждам вече Cry...
Виж целия пост
# 101
На мен със сигурност ми спести парите за списанието, същите ги намерих тази сутрин тук и дори съм направила половината Simple Smile : http://www.trozo.ru/wp-content/uploads/2010/02/chart_luck1.gif

А вижте това колко е готино, мисля и него да го направя: http://fx-helper.ru/sxemy-dlya-vyshivki-k-dnyu-svyatogo-valentina.html . За базара Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Да покажа и аз етапче- е то е почти готово но...
http://syssa.snimka.bg/?album;aid=648572;pid=26338888
Аз напоследък ме помързява да шия,но Ви следя с огромен интерес  Hug
Виж целия пост
# 103
Момичета, в новия брой на Галерия бродерия има много сладки схемички с детелинки, калинки, подкови - за късмет. Мисля да ушия за 8-ми март за скъп за мен човек!

Wink да ти спестя някой лев от списание, за конци Wink




Аз престанах да си купувам Галерията от миналата година. Защото всичките им схеми са копие на неща от различни фирми и нета. Точно тези калинки и подковки като ги видях ме напуши смях.  Wink Защото ги разнасяме тези схеми вече май че трети месяц? Най редовно се явяват в темата
Виж целия пост
# 104
Сега да отцепя и един тъп въпрос.... Това ламе в една нишка ли го шихте? Нещо много рехаво ми се вижда с една нишка дето ших...ма така пише в ключа... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия