Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 783
  • 746
# 165
Много красоти момичета,много. Няма да ви изброявам всички поименно-всичко ми харесва bouquet .
Дидида, страхотно си се справила с картичките   bouquet.
Инатче, голяма светкавица си-шиеш със скоростта на светлината  Hug.
Аз свърших с пиленцата за Великден, остава само да ги оформя като картички. Толкова много конци ми останаха,че успях да направя от всички по още едно  Grinning.
Искам да си довърша започнатите сезончета, но едни приятели ме помолиха да им ушия Молитва за дома. Започнах я, но да ви попитам някой шил ли я е без фона и дали изглежда добре,че честно да си кажа мразя да шия фон  Embarassed.
В същото време малкия ме е побъркал да направим на децата от училището му картички за 1 ви Март. (Ще имат тържество точно на 1 ви- театрална постановка за завършването на буквите). Т.е.  той иска мама да ушие щъркелите,а той да прикрепи мартеничките. Аз съм си виновна,защото уших две щъркелчета за картички и му ги показах и сега зор голям. Но как да ушия 67 щъркела  Mr. Green. Още преговарям с него само за 3 броя - по един за всеки от класовете. А отделно иска и за децата от класа му и в българското училище и бройката става  #Crazy  Mr. Green.
И накрая да ви помоля за малко помощ, че се лутам и не мога да се справя. Бях си харесала преди време едни тигри- два са помня,че бяха на черна панама или е било фон  Thinking. Някой ги беше шил, но не мога да ги открия,а и име не знам  Confused. Благодаря ви предварително.
Пожелавам ви хубав, усмихнат и слънчев ден! (поне при нас слънчицето грее от сутринта)
Виж целия пост
# 166
Ето нещо интересно и полезно,Много видове бодове,   http://dox.bg/files/dw?a=618cc506a6
Виж целия пост
# 167
И накрая да ви помоля за малко помощ, че се лутам и не мога да се справя. Бях си харесала преди време едни тигри- два са помня,че бяха на черна панама или е било фон  Thinking. Някой ги беше шил, но не мога да ги открия,а и име не знам  Confused. Благодаря ви предварително.
Пожелавам ви хубав, усмихнат и слънчев ден! (поне при нас слънчицето грее от сутринта)

Dim 35222 Tiger Chilling Out
Виж целия пост
# 168
Искам да си довърша започнатите сезончета, но едни приятели ме помолиха да им ушия Молитва за дома. Започнах я, но да ви попитам някой шил ли я е без фона и дали изглежда добре,че честно да си кажа мразя да шия фон  Embarassed.
Аз я ших без фон- на неразграфена гобленова панама цвят екрю, 1:1. http://rossiii.snimka.bg/tapestries/broderii.646390.26122315 Единственото което ще поправя за следващия път е, че ще направя буквите с кръстчета.
Виж целия пост
# 169
Сега да отцепя и един тъп въпрос.... Това ламе в една нишка ли го шихте? Нещо много рехаво ми се вижда с една нишка дето ших...ма така пише в ключа... newsm78

Аз имам едно ламе, което е за машинен шев. Ако е за контур - двойна нишка, ако е запълване - с основа някакъв цвят единичен.
Виж целия пост
# 170
Искам да си довърша започнатите сезончета, но едни приятели ме помолиха да им ушия Молитва за дома. Започнах я, но да ви попитам някой шил ли я е без фона и дали изглежда добре,че честно да си кажа мразя да шия фон  Embarassed.

Аз цялата молитва ших с кръстчета,естествено без фон,ето я:


Много красота в темата отново,поздрави  Hug
ИнаТ ти си като машина  Peace
Благодарности на Сис за темата   bouquet


Виж целия пост
# 171
Благодаря ви за отговорите люска и йоана-д и аз няма да правя фон, добре изглежда и без. И аз го шия с кръстчета.
k_savova не е този  Sad. Все единият се беше сгушил в другия, ама и аз едно обяснение давам  Embarassed. Ще се опитам да намеря поне снимката.
Виж целия пост
# 172
lille kanin -
виж тези Thinking

Погледни и в темата за тигри в осинка
http://club.osinka.ru/search.php?forum=57&q=%F2%E8%E3%F0%FB
Виж целия пост
# 173
... или тези...
Виж целия пост
# 174
Да се похваля и аз с 4 картички.
Виж целия пост
# 175
Страхотни! Този сезон много картички направихме всички Simple Smile
Виж целия пост
# 176
люска тези ангелчета са невероятни   bouquet
Виж целия пост
# 177
люска Пусни схема на цветенцата  Praynig
Виж целия пост
# 178
pepen  Hug тези са, които търсех. А схемичка от къде да си сваля newsm78. Осинката ако започна да я разглеждам  ooooh! отидоха ми плановете за шиене- ще си харесам поне 20 неща  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
Привет момичета,

поздравявам всички за новите Ви завършени красоти!

Моля, помогнете ми! Много харесвам от есенната колекция на Ланарте гоблена "Момиче с ябълка".  Макар и нова колекция, от края на миналата седмица вече го има в графика и в PM в osinka в темата Ищу схему для вышивания - 8. Не можах да сваля схемата в PM, в графика се справих, но за огромно мое разочарование символите в схемата и в ключа не съвпадат.

Може ли някой който има регистрация в osinka и ползва PM, да помогне.

Става дума за гоблена Lanarte Girl with Apple, каталожен номер 35 166(21200), незная защо го има под два номера.

Ако държиш да е в РМ, аз я дръпнах без проблеми, дай имейл и ще ти я препратя  Hug Просто Яндекс е малко по-особен за сваляне  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия