. Сега имам мои деца, но ако бях свободна не бих живяла с чуждо дете. Бих имала връзка с баща на дете/деца, но не бих искала да прекарвам викенди и ваканции с детето му. Бих стояла настрани от битовизмите. Не мисля, че имам какво да предложа на такова дете или че мога да подобря живота му с нещо. 
Ако човекът прецени, че тя заслужава да бъде щастлива, уважавана, ухажвана и ценена от партньора си жена, майка и съпруга, нека фактът, че е преживял един провал не го спира да гради бъдеще с новата жена. Ако не се стигне до горната преценка, значи отношенията им никога няма да бъдат нещо повече от чисто забавление. 

съгласявам се на 100% с мнението на viliko

Ами категорично не! Стига двамата да се обичат и да се усещат един за друг. Когато се събрах с мъжа ми, той сам гледаше тримата си сина и това единствено ме привлече още по-силно към него. Не казвам, че нямах съмнения ще го мога ли, те ще ме искат ли и т.н., но определено не е било повод да се откажа от връзката ни. Живяхме заедно 6 години и имаме още един син заедно. Е, по ред причини сега в момента не сме заедно, но никога децата не са били повод да сме разеденени или да са ни отдалечавали един от друг. И в момента сме повече от близки, обичам ги като свои деца и никога не съм ги делила в сърцето си с малкия. Трудно беше, не е за всеки(особено за млади, ненаживяли се девойки;)), но определено си струва...
) Просто много много го обичах! Препоръчани теми