


Неговият от лятото е две части. Долнището е като мъжки шорти и още му става. Горнището най-вероятно му е малко вече и е като блузка с къс ръкав и качулка. За тази година ще вземем подобен, а може и цял костюм.
Иначе децата много харесват животните, особено ако и те си падат по деца. Бубу така с коня да знаеш какви полемики водиха, а по едно време така започна да го щипе по муцуната, а конят продължава да му се бута и подмазва... Голям смях! 

Почерпете се за нейно здраве:
Надявам се да не се влоши положението 

Някой беше пуснал преди два дни много интересна статия за храненето,
( сори, че не помня кой и не ми се рови да търся). Ние нямаме столче и я храня в мен, като задължително аз се хранех след нея. Само, че храненето беше кошмар за мен, тя иска да яде права аз не мога да я държа и да и уцеля устата. Сега се храним двете, тя стои мирно на коленете и си хапва особено днес, когато я храних като голямо дете.
Все едно цялото съществуване на бебетата се върти около яденето. Не че не е важно, ама май в повече ми идва.

в един момент и аз започнах да предлагам по-разнообразна храна. Не мога обаче да се реша да давам непасирана храна - притеснявам се да не се задави
днес, например, ще правя на Марина заешко с картоф и морков, но не смея да направя не толкова хомогенно пюре, а вижам, че доста от вас са по-смели в храненето. Другото, което е, че не съм давала вода от чашка - досега само от шише с биберон, а Марина не се кефи особено на онези преходните шишета с дръжки отстрани 


Четох, че конете се отразяват много добре на децата, късметлия е Боян
Между другото нашето куче миналата година лаеше много бамбина, от страх ли, от ревност ли - не знам, но в момента е много щастлив, когато тя му се радва. Единствено котката ме притеснява, много е ревнива и е много хитра.

сега още е една
с наши дрехи и да се надяваме, че ще изсъхнат, че ми писна вече вътре с просторите и да седят поне по два дни. 

Препоръчани теми