Занимания с 8-месечно бебе - 2

  • 23 653
  • 737
# 45
Девойки, мерси за инфото. Ама малко късничко ми дойде. Та дечко сега се разпръцка едно приятно. За другият път ще знам.
Пуц, да си изправиш кривото веднагически!
Дарка, 9 изпита, 7 от които с курсови работи с 15 милиона изисквания...
Мамо на Ани, крем карамел. Или мляко с ориз - какво по-лесно от това.
Виж целия пост
# 46
Минавам само да се запиша, че по един неприятен повод да имам време тези дни  Sad
Виж целия пост
# 47
Пуци, споко! И сама ще почне да се изправя, и да ака в гърнето, и да пълзи... Няма толкова значение кое след кое учи. Така й е по-лесно просто!  Hug Не се дразни  newsm51
ИвеHug Надявам се всичко да се оправи  Peace
Виж целия пост
# 48
ААА Майче обърка се!
My_angel2118 питаше за десерт.
Аз си правя палачинки и бисквитена торта, но пък ме подсети за мляко с ориз . Отдавна не съм правила.
Виж целия пост
# 49
Мамма на Ани на мен нещо палачинките все не ми се получават както трябва. По лесно ми е еклери да направя отколкото палачинки, но виж за бисквитена торта не се бях сетила:) Ще взема утре ако сме кротки да спретна една:)
Много благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 50
Честит празник!
Независимо кой, какво празнува! Нека половинките ви изненадат приятно.

Виж целия пост
# 51
Добро утро! На празнуващите - честито, аз тотално забравих, че тая дата е празнична. ooooh!

Нещо Пупи ме притеснява, изгуби се.  Rolling Eyes

Иве  Hug

Мели, знам, знам, ама въпреки себе си имам някакви очаквания и като не вървят нещата според тях, се дразня.  Blush Много е тъпо, знам.

Да ви питам - на тази възраст вече стоенето изправени нали няма как да им навреди? Че се замислих вчера - стационарна позиция е, не е като да ходи, натоварват се целите крачета, някакви такива ги мисля.  Thinking
Виж целия пост
# 52
Пуци ние като бяхме декември месец на ортопед, каза до осмият месец, да не я  оставяме на крака. Мисля че за Кица няма проблем.
Виж целия пост
# 53


Минавам да ви почерпя по повод рождения ден на сестра ми,който съвпада с празника на влюбените. Heart Eyes
Тук съм!Просто тези дни нещо ми е ужасно уморено и отцепвам твърде рано.. Tired
Влизам преди малко и търся ли търся темичката,а тя била с малки букви. Rolling Eyes  Laughing Викам брех,къде се затри.Не е възможно да не са писали от вчера,а то 4 страници. Whistling  Sunglasses
Вчера ходих до Кауфланд специално за пащърнак.Давайте рецепти,моля. Praynig
Иве,надявам се повода все пак да не е много неприятен. Sad
Ние не сме особено романтични натури и едва ли ще празнуваме празника кой знае как..  Party
Тези дни малката хичччч не ще да яде.Изяжда си попарата и до там. Crossing Arms Не знам какво й става. #2gunfire Дано скоро се поправи,че с това ядене вече бесовете ме хващат. Twisted Evil
Хайде казвайте как го приготвяте тоя пащърнак,че аз и идея си нямам. newsm78 Мога ли да го смеся с нещо?Не мисля,че ще го яде чист.
Виж целия пост
# 54
Добро утро!
И аз да честитя на празнуващите  Hug
И аз скоро не бях правила мляко с ориз-последния път като правих бях бременна  Grinning
Пуц,аз си мисля така-ако бебетата се изправят сами,или си стоят в изправена позиция сами-значи са готови вече за този процес,ти не я насилваш по никакъв начин-значи не би трябвало да е проблем  newsm78
Иве,дано не е сериозно,чакаме те да се разпишеш  Hug
П.С ето я Пупи, бе  Grinning
Пупи,да ти е жива и здрава сестричката  bouquet
Цитат на: Pupitka

Влизам преди малко и търся ли търся темичката,а тя била с малки букви. Rolling Eyes  Laughing Викам брех,къде се затри.Не е възможно да не са писали от вчера,а то 4 страници. Whistling  Sunglasses

Да,бе,не ли да не сме писали  hahaha
Пащърнак съм давала с морков (класика),с тиква,с тикмвички...не се сещам с друго да съм давала  newsm78
Виж целия пост
# 55
Добро ви утро!
На всички празнуващи - честит празник! Било Трифон Зарезан, било Св. Валентин... Аз лично никога не съм празнувала нито едно от двете.
Пупи, честит празник на сестра ти!   bouquet За пащърнака хич не мога да ти помогна  Blush Давала съм само от бурканче, на Хип. Беше с картофи... То тия картофи са навсякъде.
Пуци, ще ти кажа същото като Дарка - щом сама стои, значи е готова за това. То все едно да проходи, пък някой да ти каже - Ааа, не, рано й е!  Wink
Мойто вампирче пак врещи нещо от кошарата - иска Фнимание  Rolling Eyes Отивам да му обърна, няма как...  Grinning
Виж целия пост
# 56
Честит празник на всички празнуващи:)
Виж целия пост
# 57
Честит празник на всички влюбени,кой в някого,кой във виното,важно е любов да има Hug Hug Hug
Честит рожден ден на сестрата на Пупи.  bouquet
Виж целия пост
# 58
Честит празник и от нас!  party006
Пащърнака съм го давала от готовите пюрета с картоф на Хип и с броколи на Сънвал.Габи ги харесва и двете. Simple Smile
Абе нещо в последно време и тя не иска да яде,сутринта ми изяде 120 мл.мляко,вчера не искаше каша. newsm78
Виж целия пост
# 59
Момичета, при усилено зъбоникнене почти всички деца губят апетит!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия