Обичам Топлофикация

  • 67 470
  • 750
# 495
250 лева ни дойде сметка за 2 работещи радиатора и 7 кубика топла вода.
Не е нормално това!


При нас 270лв, за 1 работещ радиатор  #Cussing out
Виж целия пост
# 496
Прогнозните са надути, никой не ви пита 1 радиатор ли пускате или николко, раздават на кило, на който по колкото се падне  Mr. Green
Виж целия пост
# 497
Прогнозните са надути, никой не ви пита 1 радиатор ли пускате или николко, раздават на кило, на който по колкото се падне  Mr. Green

Няма такова нещо.
Заявява се отоплителният обем, преди началото на сезона.
Виж целия пост
# 498
 smile3512 smile3511 newsm45 160 лева ни дойде пък на нас сметка - не ползваме парно, отопляваме се на ток. Но сме имали 10 кубика топла вода, а обикновено имаме по 3-4 . Просто е невъзможно .....
Виж целия пост
# 499
То излиза , че са по зле нещата като не ползваш парно ...
Виж целия пост
# 500
То излиза , че са по зле нещата като не ползваш парно ...

И аз това казвам, да си го бяхме ползвали поне, язък
Виж целия пост
# 501
Няма такова нещо.
Заявява се отоплителният обем, преди началото на сезона.


Малко хора заявяват, защото не знаят каква ще е зимата. Освен ако няма да живее никой в апартамента.
Иначе си се смятат сметките от предходния сезон + колкото преценят отгоре. Поне при нас.
Виж целия пост
# 502
Е, добре де, какъв е смисъла да се заявява обем при топлинния счетоводител?
Всъщност ще си отговоря чак напролет, когато пристигнат изравнителните сметки.
Виж целия пост
# 503
Е, добре де, какъв е смисъла да се заявява обем при топлинния счетоводител?
Всъщност ще си отговоря чак напролет, когато пристигнат изравнителните сметки.


За да ти идват по-малки прогнозни сметки, но в частта за индивидуално ползване, т.е. радиаторите. Общите части си ги изчисляват те, спрямо кубатурата. Поне в нашата сметка е така.
Виж целия пост
# 504
Прогнозните са надути, никой не ви пита 1 радиатор ли пускате или николко, раздават на кило, на който по колкото се падне  Mr. Green

А защо изобщо са ни дистанционните топломери и уж отчитането всеки месец? То ясно, че топлофикация се опитва да измъкне повече пари сега, в момента, за да си плаща газта, ама това вече е прекалено нагло  Close
Виж целия пост
# 505
Jarrita ,аз проверих счетоводителя дали е коректен относно дистанционното отчитане. В края на ноември единиците ми съвпадаха с тези по техните бумаги  Grinning Пу-пу  Mr. Green За декември не знам, но горе-долу е по моите прогнози - 3 пъти повече единици, 3 пъти повече парици...
Виж целия пост
# 506
Момичета, помагайте!!!За апартамент от 62кв.м.
12.2011г. - 89лв
11.2012г. - 170лв
12.2012г. - 432лв.[/colo

Къде се подават жалби?
Виж целия пост
# 507
 
http://www.toplo.bg/

под снимката на усмихнатото моме  Mr. Green

--------------------------------------------------------------------------------

 е-mail proverka_smetki@toplo.bg

Може да се обадиш и на топлинния си счетоводител. Аз постоянно си контактувам с моя чрез имейли  Twisted Evil

Виж целия пост
# 508
Момичета, помагайте!!!За апартамент от 62кв.м.

12.2012г. - 432лв.


Shocked, егати чудото!
Подавай жалба веднага!
Виж целия пост
# 509
Ооооооооооооо любимата ми Топлофикация Wink

Миналата година декември - 58,10 лв.
Тази година декември - 121,05 лв.
Като сме използвали парното по същият начин както и миналата година с изключение на това, че тази година имаше даже много по топли дни от миналата и не сме го държали пуснато през по топлите дни.
Като тази сметка е за апартамент от 60 квадрата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия