.
Всичките ни октомврийчета (септ - ноември 

. Но този път съм решила, че няма да го свалям, защото така се изпльоска вчера на теракора по глава
и точно след 1 мин пак беше качен
. Като ще се качва, да се научи и да слиза
.
. 
- "мъже".

Аз днес дадох няколко лъжички
,досега не съм му давала ..
,отивам да ги видя.. 

всякакво друго е отсвирено,нито с плодове,нито с бисквити,нито със захар,нито с мед ,нито купено,нито домашно

Иначе при нас има мнооого сняг и почти не излизаме и вече се побъркваме.

Да,аз го имам.Ползвам го предимно лятото,защото е много свеж и лек. 


Ама повече нерви нЕмам аз да търпя това, като прасенце е. После вадя манджи и от врата му 

Аз не мога да позволя така да се маже Борко, зная, че е моя грешка и имат нужда самички да се хранят и да се цапат. Но много се притеснявам и изнервям. 
Препоръчани теми