Кухните - 42 тема

  • 91 694
  • 723
# 375
http://bg-bg.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D … 0/130816260283866

Нашата кухня, ще прилича на тази мостра, като визия. Вчера платих капаро, другата седмица ще вземат точни размери и ще ми дадат мостри на цветовeте за да подберем по тях гранитогрес и плочки, също ще ни кажат къде да сложим контакти за уредите.
Виж целия пост
# 376
Хей, къде се губите всички?
nedab, едни гърди напред съм  Mr. Green
Размери взети, материал и цвят - избран.
Уреди - разтоварени- в къщи. Най-после днес дойдоха - задръстихме къщата, ама цял ден обикалям из хола и им се радвам.
От четвъртък майстора би трябвало да почва, стига в сряда да дойдат материалите.  Praynig
И се почва голяямото изнасяне-къртене-и т.н. дейности.
Дай, Боже, след Великден да сме в нова кухня
До скоро
Виж целия пост
# 377
Здравейте, и на мен ми предстои да правя нова кухня.  bowuu

За Бланко мога д акажа само хубави неща, интензивно ползване 5год, смесителя изглежда като нов, мивката ленена също. Приятелката ми си купи Тека и много съжалява, много варовик задържа. Отивам да гледам.   bouquet
Виж целия пост
# 378
Днес ми дойдоха нещата от Тека. Мивката, кухненска мелачка и аспирация. Към тях добавих и дозатор за веро/течен сапун за вграждане но на Бланко понеже цената е на половина в сравнение с модела на Тека.
Виж целия пост
# 379
Здравейте дами не съм сигурна дали въпроса ми е за тази тема ,но мога ли да почистя бяла кухня  лак
със  следния препарат обезмаслител Меглио  страх ме е да не повредя  лака

Виж целия пост
# 380
Благодаря момичета!
Има още малко неща за дооправяне в кухнята: да ни закачат една одраскана вратичка, да ни сложат един страничен плот и да докарат масата, която е в цвета на плота. Живот и здраве до 10 дни ще е готово всичко и тогава ще направя снимки на изцяло готовата кухня.

Да споделя за моите уреди. Взехме си всичко на Аристон. Много съм доволна  Laughing. Фурната пече страхотно, аспиратора като работи всичко изсмуква, съдомиялната е много безшумна и досега измива всичко без проблем.
Виж целия пост
# 381
Момичета до сега не съм писала в темата , но в петък гледах "Черешката на тортата " и много ми хареса кухнята на Ицо Хазарта. Веднага се сетих за темата , че тук са информираните мами, който могат да ми помогнат!  bouquet Та , въпроса ми е ,дали знаете кои фирми произвеждат такива?Къде мога на място да видя? Много ви благодаря, предварително!  bouquet     http://play.novatv.bg/play/269572/?autostart=true
Виж целия пост
# 382
Опитай с Гуглето "кодовите" думички са английска ретро кухня рустик бяло  Peace
Виж целия пост
# 383
Момичета до сега не съм писала в темата , но в петък гледах "Черешката на тортата " и много ми хареса кухнята на Ицо Хазарта. Веднага се сетих за темата , че тук са информираните мами, който могат да ми помогнат!  bouquet Та , въпроса ми е ,дали знаете кои фирми произвеждат такива?Къде мога на място да видя? Много ви благодаря, предварително!  bouquet     http://play.novatv.bg/play/269572/?autostart=true
в мебели тедива съм виждала такива
Виж целия пост
# 384
Момичета до сега не съм писала в темата , но в петък гледах "Черешката на тортата " и много ми хареса кухнята на Ицо Хазарта. Веднага се сетих за темата , че тук са информираните мами, който могат да ми помогнат!  bouquet Та , въпроса ми е ,дали знаете кои фирми произвеждат такива?Къде мога на място да видя? Много ви благодаря, предварително!  bouquet     http://play.novatv.bg/play/269572/?autostart=true

Ето тук http://kronosmebel.wordpress.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83% … 1%85%D0%BD%D0%B8/ има такива кухни
Виж целия пост
# 385
Знаех си аз че ще ми помогнете! Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 386
Ужасно много фирми правят такива кухни. Търси фирмите, работещи с масив. И моята е такъв тип, но друг цвят. Има фирми, работещи по размери, други с модулни. Има много избор.
Виж целия пост
# 387
Моля за мнение и опит...
Избирам смесител за кухнята и харесах един, но е съмнително евтин...  newsm78
Имате ли отзиви за смесителите на Евролукс?
http://mebeliarkon.com/component/virtuemart/pgxso-product-detail … %BB%D0%B8-eurolux
А за мивките?
Виж целия пост
# 388
Днес ми дойдоха нещата от Тека. Мивката, кухненска мелачка и аспирация. Към тях добавих и дозатор за веро/течен сапун за вграждане но на Бланко понеже цената е на половина в сравнение с модела на Тека.
Честито!
И аз само разтварям кашоните цяла събота и неделя
Нямам търпение
Виж целия пост
# 389
Моля за мнение и опит...
Избирам смесител за кухнята и харесах един, но е съмнително евтин...  newsm78
Имате ли отзиви за смесителите на Евролукс?.......
Самоцитирам се - пост 233 от 41-ва тема
"Моят е такъв, имам го от 5 години, много съм доволна - все още изглежда като току-що купен, има фиксиране на половин мощност на струята, и на пълна - точно тази функция използвам най-много.
Ръкохватката е много удобна, няма излишни завъртулки и се почиства изключително лесно. Тогава го купих много набързо, и уж за временно (имах намерение да сменям цялата кухня през следващите 1-2години, но ето на, минаха 5г, а ремонтът още е предстоящ), но това се оказа една много успешна покупка.
Ето това по-точно
Допълвам - на Видима е, не беше никак скъп
http://vidima.bg/index.php?option=com_vidima_products&Itemid … p;sid=6&sgr=1

ПП
За мивките нищо не мога да кажа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия