Кухните - 42 тема

  • 91 700
  • 723
# 405
Здравейте.Преди половин година ви показах проект на нашата кухня и тогава ме посъветвахте ако имаме възможност да махнем бар плота http://media.snimka.bg/9369/024993653.jpg?r=0.Дизайнера ни предлага този вариант http://media.snimka.bg/s1/0278/026800762.jpg?r=0.
Обаче плота ще стане 98см и ще се наложи да се слага лайсна.Дали няма да стои грозно и има ли възможност да се съедини плота по друг начин newsm78.

Моля и за критики по проекта.Откакто родих нищо не ми идва на ум като идея Joy
Виж целия пост
# 406
Искам и  вашето  мнение кой вариант да избера :
 


  


Първият ми хаерсва пове4е визуално,а втория е по-функционален поне според мен/има едни колони в ляво до горе ,които биха побрали доста нещица Wink .
Хайде да 4уя и вас Laughing
Виж целия пост
# 407
Здравейте.Преди половин година ви показах проект на нашата кухня и тогава ме посъветвахте ако имаме възможност да махнем бар плота http://media.snimka.bg/9369/024993653.jpg?r=0.Дизайнера ни предлага този вариант http://media.snimka.bg/s1/0278/026800762.jpg?r=0.
Обаче плота ще стане 98см и ще се наложи да се слага лайсна.Дали няма да стои грозно и има ли възможност да се съедини плота по друг начин newsm78.

Моля и за критики по проекта.Откакто родих нищо не ми идва на ум като идея Joy

Може без лайстна, но са малко хората които ще го направят.
Виж целия пост
# 408
Vali Simple Smile, за мен е по-добрия първия вариант, че тая етажерка в края не се връзва с нищо и ще стои грубо.
Виж целия пост
# 409
Първият изглежда по-прибран и уютен  Simple Smile, според мен.
Виж целия пост
# 410
Първият изглежда по-прибран и уютен  Simple Smile, според мен.
И според мен също
Виж целия пост
# 411
Първият, и според мен
Виж целия пост
# 412
и според мен - първият Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Момичета, и аз ще искам съвет от вас!
Искам да си удължа кухнята, която е от 7 години, но видях същите алуминиеви лайсни и дръжки. Имам за усвояване 2,45м, но проблемът е, че има климатик на стената. Половината пространство ще са долни шкафове и плот+ някаква етажерка ли що ли, под климатика.
Мисля до колоната с печките да прибавя един шкаф със стъклени витрини като съществуващия, за да не се различават и от там нататък нищо не мога да измисля.
Имате ли интересни идеи? Ето снимки - http://medunkabg.multiply.com/photos/album/48/48#photo=5
http://medunkabg.multiply.com/photos/album/48/48#photo=6
Виж целия пост
# 414
Здравейте! Може ли малко помощ? Чудя се между тези двата аспиратора:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=989
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=280
Първият е eurolux by faber , а другия само faber  newsm78 Каква е разликата? Дали да спестя някой лев? Другото, което ме интересува е дали 52 см ширина (модела на Фабер) е достатъчно за плоча четворка или трябва да е 70 см.
Виж целия пост
# 415
глас за първия и от мен  Peace
Виж целия пост
# 416
Еуролукс е марка на фабер, като фанта на кока-кола, аз бих заложил на по-мощния.
Виж целия пост
# 417
Здравейте! Може ли малко помощ? Чудя се между тези двата аспиратора:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=989
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=280
Първият е eurolux by faber , а другия само faber  newsm78 Каква е разликата? Дали да спестя някой лев? Другото, което ме интересува е дали 52 см ширина (модела на Фабер) е достатъчно за плоча четворка или трябва да е 70 см.


еуролукс е китай, фабер италия. като рока и файанс, не че вторите са по-зле, но..въпрос на избор, цена и кой какво желае. аз ходих във фабер, те са скромно представени в пловдив, това, което ми трябва е сумати пари на фабер. за 4-ка котлони е най-добре над или 60 см аспиратор, иначе ми казаха, че минава отстрани. еуролукс имаме в едната къща, няма проблеми с тях и добре, че няма, чух, че сервиза им е под всякаква критика.
бих заложила на фабер, измежду едната измислена марка и фабер.
Виж целия пост
# 418
Vali Simple Smile определено първата,на мен ми изглевда по добре усвоено пространството
medunka според мен ако искаш можеш да си удължиш и вратата като под самия климатик шкафа ще е по нисък колкото позволява климатика.А защо искаш да я удължаваш,не стигат ли шкафчетата,не ми изглежда много малка
Виж целия пост
# 419
Барбарон, не е много малка, но и след 7г. и две деца ми е крайно недостатъчна. Като я правихме не очаквах, че ще прекарвам толкова време в кулинарстване.
Много ми е тясно, то и плотове няма достатъчно, за шкафове да не говоря...Ако имах пари щях и две фурни да си сложа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия