София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 118 335
  • 761
# 540
Здравейте,
аз лично ходя на ЗУМБА, но има и йога и аеробика. А доколкото знам от йогата са много доволни от инструкторката. За аеробиката знам, че нямаше много желаещи, но инструкторката също е добра.
А зумбата е супер и инструкторката също.

Мястото е фитнес център РЕЛАКС, това с автомивката и заведението на ломско шосе, срещу 345 се намира. Има нова зала от 3 месеца, където сее провеждат по график тренировките.

Ето и линк на фитнеса:
http://www.complexrelax.com/fitness-center#

Ето и фейсбука:
https://www.facebook.com/FitnessCenterRelax

Виж целия пост
# 541
Здравейте майчета!
Скоро ни предстой да започнем да взимаме детска кухня за малката ми дъщеря.Живеем в Надежда2  част и сме подали документи в 40 ясла.
Днес се оказва,че детската кухня там преустановява дейност,т.к детското заведение е обединено с дет.градина на ОДЗ.
Изпаднах в ужас...
Наблизо няма друга държавна кухня,а в най близката ни отвъд Ломско шосе няма места.
Дайте предложение може ли да се направи нещо към Общината да върнат детската кухня или въобще какво може да се направи.
В района на Надежда 2 май оставаме без кухня Thinking
Виж целия пост
# 542
Да кажа, че детската кухня на ул."Бял люляк" № 19 - бившата 61 ДЯ, също затваря от януари.  Tired 
Виж целия пост
# 543
Здравейте майчета!
Скоро ни предстой да започнем да взимаме детска кухня за малката ми дъщеря.Живеем в Надежда2  част и сме подали документи в 40 ясла.
Днес се оказва,че детската кухня там преустановява дейност,т.к детското заведение е обединено с дет.градина на ОДЗ.
Изпаднах в ужас...
Наблизо няма друга държавна кухня,а в най близката ни отвъд Ломско шосе няма места.
Дайте предложение може ли да се направи нещо към Общината да върнат детската кухня или въобще какво може да се направи.
В района на Надежда 2 май оставаме без кухня Thinking



Ами,171 ОДЗ не Ви е далече,а там записването започна скоро и може и места да има още.
Виж целия пост
# 544
171 ОДЗ ни е далечко,все пак е в Свобода...
Но не е там проблемът.
 ooooh!Ядосвам се за безхаберното отношение към майките и дечицата ни-като се почне от детски,майчински,местата по ясли и детски градини,сега и ограниченията в кухните.
За мен това е чиста дискриминация...
Виж целия пост
# 545
Да се редактирам - кухнята на ул."Бял люляк" № 19 - бившата 61 ДЯ, ще си работи, както досега. Фандъкова е разрешила  Mr. Green
Виж целия пост
# 546
Здравейте,
 и аз съм от един от тези квартали(в кв.Триъгълника).Напоследък нашата компания се разпадна(може би заради студа,но имаше и слънчеви дни).Гледам навън има от време на време майки с деца,а аз излизам сама (или с мъжа ми,но с него като цяло ми е скучно).
Пиша,защото искам да се присъединя към някоя компания.Имам дете на 13месеца.разхождаме се по Ломско Шосе,понякога в градинката на надежда 1(около 133,134 бл.)и градинката пред Църквата.По-рядко в квартала.
Виж целия пост
# 547
Към кв. Толстой далечко ли ти е да идваш ?
Виж целия пост
# 548
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

Бъдете здрави, много щастливи и усмихнати през новата година! Дано късметът и успехът ви следват неотлъчно!
Виж целия пост
# 549
Ami nikoga ne sum hodila i shte mi e interesno da otida.
Виж целия пост
# 550
Здравейте,

да се похвалим,че кухнята в 40та ясла проработи отново.Не знам как успяха от общината толкова бързо да оправят нещата,но сме им много благодарни и доволни newsm20.

Виж целия пост
# 551
Момичета,

някоя от вас да има наета женица, която да помага в домакинството 1-2 пъти седмично ?
Как я намерихте, каква работа извършва и колко и плащате ?

Просто сериозно се замислям за такава женица.. защото вече лазим навсякъде и всеки ден прахосмукачка 7 дни в седмицата ми идва малко в повече...

Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 552
Момичета,

някоя от вас да има наета женица, която да помага в домакинството 1-2 пъти седмично ?
Как я намерихте, каква работа извършва и колко и плащате ?

Просто сериозно се замислям за такава женица.. защото вече лазим навсякъде и всеки ден прахосмукачка 7 дни в седмицата ми идва малко в повече...

Благодаря предварително! Simple Smile

МОя приятелка има жена за чистене 1 път в седмицата май по 40 лв. плаща. Има фирми, които предлагат подобен род услуги. АКо искаш ще ти пусна линк на фирмата,която викам чат чат за основно чистене вкъщи, доволна съм,но за съжаление, не мога да си позволя постоянна такава услуга Sad
Виж целия пост
# 553
Момичета,

някоя от вас да има наета женица, която да помага в домакинството 1-2 пъти седмично ?
Как я намерихте, каква работа извършва и колко и плащате ?

Просто сериозно се замислям за такава женица.. защото вече лазим навсякъде и всеки ден прахосмукачка 7 дни в седмицата ми идва малко в повече...

Благодаря предварително! Simple Smile

МОя приятелка има жена за чистене 1 път в седмицата май по 40 лв. плаща. Има фирми, които предлагат подобен род услуги. АКо искаш ще ти пусна линк на фирмата,която викам чат чат за основно чистене вкъщи, доволна съм,но за съжаление, не мога да си позволя постоянна такава услуга Sad

Да, аз за това питам за жена, защото уж е по-евтино, но тази ми изглежда скъпа.. Sad
Виж целия пост
# 554
vital4e, пусни си обява тук http://www.bg-mamma.com/index.php?board=7.0  Напиши каква работа искаш да се върши у вас, пиши "заплащане по договаряне" и на лични ще се разбереш с някоя жена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия