София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 118 335
  • 761
# 480
AnMary благодаря  Hug
Виж целия пост
# 481
Здравейте момичета-съкварталки Simple Smile.

Имам нужда от вашата помощ, дано някой види питането ми и може да ми помогне.
Та така - след много лутане и по фризьорските салони  из района и нехаресване на крайния резултат, най-после бях попаднала на салон Ален в Надежда 3- близо до спирката на метрото на ъгъла на Ломско шосе и Бели Дунав. Изцяло се бях доверила за боядисване, подстригване и прическа на една от фризьорките -Сия ( с дългата тъмна коса).
Но преди седмица отивам, салона затворен, а аз нямам никакви координати на Сия.
Разбрах, че се е преместила в друг салон някъде из околните улички, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ,  АКО НЯКОЙ ИМА НЕЙНИ КООРДИНАТИ.
Телефон някакъв или пък място на салон, все ще ми е от помощ.
Предварително ви благодаря, ако някой ми отговори .
Много ми е спешно, а тя просто ми е незаменима.
Виж целия пост
# 482
Пак аз.
Мили ми  съкварталки Praynig Hug, ,,ударете'' едно рамо в търсене на ,,моята'' фризьорка, че празниците ,,чукат'' на вратата .... 4470  bigdance2
Виж целия пост
# 483
djily, аз съм доволна от Зори в салон Джейн. Сега обаче тя е по майчинство и ходя при Галя в същия салон - отново много доволна!  Peace
Виж целия пост
# 484
t_ilieva, a къде точно се намира салона, че не мога да се ориентирам на картата?
Виж целия пост
# 485
не съм t_ilieva, но ще ти кажа-до СБА в "Свобода" влизаш в уличката между магазина и банката и ще го видиш след 10 метра - една врата -метални решетки, има и реклама.
Виж целия пост
# 486
Момичета,  bouquet благодаря ви!

Златни сте!!!
Виж целия пост
# 487
не съм t_ilieva, но ще ти кажа-до СБА в "Свобода" влизаш в уличката между магазина и банката и ще го видиш след 10 метра - една врата -метални решетки, има и реклама.
Точно!  Peace
Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 488
Благодаря и аз, отдавна се чудя къде да ида на фризьор, там май някой беше хвалил и козметичка за почистване на лице ?
Виж целия пост
# 489
аз пък съм много доволна от салон ''Лики'' и от фризиорката и от козметичката а Катето е най-добрата маникюристка Simple Smile
Виж целия пост
# 490
На мен Джейн ми е много близо.

Каква е цената на подстрижка, само връхчета на средно дълга коса?А прическа сушоар?
Виж целия пост
# 491
На мен Джейн ми е много близо.

Каква е цената на подстрижка, само връхчета на средно дълга коса?А прическа сушоар?
Подстригването мисля, че е 10 лева, сешоар - 10-15 (зависи от дължината на косата).  Peace
Виж целия пост
# 492
На мен Джейн ми е много близо.

Каква е цената на подстрижка, само връхчета на средно дълга коса?А прическа сушоар?
Подстригването мисля, че е 10 лева, сешоар - 10-15 (зависи от дължината на косата).  Peace

10 лв. измиване и подстригване или само подстригване?
Виж целия пост
# 493
защо не звъннеш да питаш  Wink

Град: София

Адрес: жк. Свобода, бл. 4А, вх. А, партер
Работно време:
Понеделник - Неделя: 09:00-20:00

Телефон: 029360787; 0878360787

Виж целия пост
# 494
Здравейте, момичета! От юни сме в Надежда 3 и засега си ни харесва квартала, но още не сме много запознати с " чудесата " на наоколо и нямаме мн познати тук така, че се записвам да ви следя  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия