София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 118 335
  • 761
# 585
Благодаря ви!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 586
Някой да има отзвук за детски парти клуб Мери Попинз в Триъгълника?

Както и да препоръчате хубав клуб за РД в квартала.
Виж целия пост
# 587
Някой да има отзвук за детски парти клуб Мери Попинз в Триъгълника?

Както и да препоръчате хубав клуб за РД в квартала.

Аз от Мери Попинз не съм очарована....
Препоръчвам Веселие и Поко Йо.  Peace
Виж целия пост
# 588
Някой да има отзвук за детски парти клуб Мери Попинз в Триъгълника?

Както и да препоръчате хубав клуб за РД в квартала.

Аз от Мери Попинз не съм очарована....
Препоръчвам Веселие и Поко Йо.  Peace

Разкажи повече за Веселие моля те (това е един клуб до 24 поликлиника, нали? Който се отваря само за наем на партита).

Както и защо не си очарована от Мери Попинз?
Виж целия пост
# 589
Във Веселие има и вариант с програма с аниматор. Организират страхотни игри за децата, винаги рождените дни са били голямо забавление. Освен това вентилацията им е много добра и никога не е задушно например. Може да се внесе храна отвън за родителите на децата (т.е. не те задължават да купуваш прескъпи хапчици...). Това е в общи линии.

В Мери Попинз ходих само веднъж да проуча нещата. Видя ми се не много чисто място, тоалетната беше ужасна. А и ми се стори скъпо- по 10 лева куверт за дете, без аниматор. С аниматор беше по-скъпо. И се отказах.

Това са ми впечатления от миналата година, може сега нещата да са се променили....
Виж целия пост
# 590
Разкажи за Веселие, моля те, каква е цената на дете, какво трябва от там да поръчаш, какво може да се внесе, има ли наем за определено време?
Виж целия пост
# 591
Ами аз съм ползвала досега пакета с аниматор, който е подходящ за повече деца. Тъй като децата винаги са били 15 -20, се спирах на този вариант.
Пакета беше 280 лева, включва: наем на зала за 2 часа, почерпка за децата, аниматор за 2 часа (ама истински аниматор, който организира игри и дискотека, не само човек, който наглежда децата) и торта Лагуна.
Храна за родителите може да се внесе, напитките са на свободна консумация.
Това е, което се сещам....
Виж целия пост
# 592
Мерси, t_ilieva . Ще потърся координати и ще проуча.
Виж целия пост
# 593
Аз мисля, че съм давала координатите по-напред в темата...

catty m, сега видях втората лентичка... Честито!  Hug
Виж целия пост
# 594
Здравейте момичета!
Бих искала да попитам за някакви мнения за 61 ОУ и 74 СОУ. Ако някоя от вас има актуални лични впечатления или пък е чула нещо от приятели и познати, моля споделете!
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 595
Здравейте , мами! Ние живеем от скоро в Надежда 1 и ни е много скучно , защото не познаваме никой тук Sad Като излизаме не намирам никъде градинки с майки или парк ... Ако може да се присъединя към вашата компания ? Поздрави! Grinning
Виж целия пост
# 596
Иванена, аз не съм от скоро в Надежда, обаче от скоро съм с бебе и аз като теб си обикалям сама, много майки има в северния парк, но е относително далече от нас, много майки виждам и по Ломско шосе, но някак не върви да ги спираш и заговаряш  Laughing или поне мен ме е срам. Майки с по-големи дечица видях в паркчето до църквата в Надежда 2.
Виж целия пост
# 597
И аз си търся компания, защото от скоро сме в Надежда 5. Парка ми е относително далече.
И въпреки че моят малчуган вече не е съвсем бебе, още съм си вкъщи.
Ако искате, може да си спретнем едно излизане заедно Grinning Hug
Виж целия пост
# 598
И аз си търся компания, защото от скоро сме в Надежда 5. Парка ми е относително далече.
И въпреки че моят малчуган вече не е съвсем бебе, още съм си вкъщи.
Ако искате, може да си спретнем едно излизане заедно Grinning Hug

Аз също съм от Надежда 5. Бях писала по-рано, но явно поста ми се е скрил бързо  Simple Smile
Виж целия пост
# 599
И аз си търся компания, защото от скоро сме в Надежда 5. Парка ми е относително далече.
И въпреки че моят малчуган вече не е съвсем бебе, още съм си вкъщи.
Ако искате, може да си спретнем едно излизане заедно Grinning Hug

Аз също съм от Надежда 5. Бях писала по-рано, но явно поста ми се е скрил бързо  Simple Smile

 Crossing Arms Ми не съм видяла... Много често, не знам на сайта ли е проблем, или на комп. ми, но изпускам мнения Crazy .
Ще ти пиша на ЛС Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия