
Да разбирам ли, че не е зает само 1 апартамент за тези 18 деца/в момента приемат толкова/?
В процес на настаняване сме в блокче срещу Билла.. Не мога да се ориентирам в съседство кои детски градини са? Просто не съм наясно с улиците все още и нищо не ми говорят наименованията
Много благодаря предварително
Да разбирам ли, че не е зает само 1 апартамент за тези 18 деца/в момента приемат толкова/?
В процес на настаняване сме в блокче срещу Билла.. Не мога да се ориентирам в съседство кои детски градини са? Просто не съм наясно с улиците все още и нищо не ми говорят наименованията
Много благодаря предварително 




Честита Баба Марта на всички!
Оставих му кандидатурата за първо място в 5 ЦДГ и поне за сега влиза 100%. Притесняваше ме да не е много тясно, но благодарение на теб се успокоих
Още един път хиляди благодарности


Ако можех и аз щях да запиша сина си там, но нямаме щансове
Препоръчани теми