Бели всякакви, писъци, крясъци.... ще бягам
Няма да се оплаквам повече... само за хубави работи ще пиша 


Адаптацията в детската стая също върви успешно!Предполагам,че кораба Майка скоро ще излети в спалнята ,а двете совалки ще останат в Детското Апартамено- пространство!


Андрейко е голям сладур. 


Весел празник 






Не знам как ще изкара...Ами така ще видим.
Ще се оправите от само себе си аз съм сигурна. 



Как е бебока. 

,а нищо не съм мислила
и гостуването в Смолян.


.много съм щастлива,че ми беше голям дерт
.Бяхме на село и тя много се беше впечатлила от едно голямо куче пък то взе,че й "изяде" бибата 

От време на време някой изпищява, но е сравнително рядко 
Много радост и усмивки да ви носи
Да е жива и здрава
Целувки и за малкото Белче


браво че сте успели да си отпочинете.
Успех с яслата. 
Още не мога да свикна и да вляза в ритъм.

Препоръчани теми