За пролет МАЙчето копнее - навън да тича, скача и беснее!

  • 39 852
  • 744
# 690
В последно време хич ме няма в писането, но дребната фурия и големия батко ме побъркват Crazy Бели всякакви, писъци, крясъци.... ще бягам Mr. Green Андрей влиза в ужасната възраст 2 години и своенравието му ме подлудява #Crazy Няма да се оплаквам повече... само за хубави работи ще пиша Laughing
МоЙто мъж има ново начинание и искам и на вас да ви го представя, защото го намирам за доста добро: https://www.facebook.com/#!/pages/BobbleBG/380301642009501 :


Бутилки за пречистване на питейна вода Laughing

Ето го и Андрейко с неговата си бутилка Бобъл hahaha
Виж целия пост
# 691
Много е чаровен Андрейко  Simple Smile
Виж целия пост
# 692
Как действат, на принципа на кана Брита ли?

Андрейко е очарователееен! Hug
Виж целия пост
# 693
Как действат, на принципа на кана Брита ли?

Андрейко е очарователееен! Hug

Да, на принципа на Бритата е. Пречиства водата с активен въглен.
Виж целия пост
# 694
Слдур,Андрейко! Hug
Скачените съдове мама Мимак и дете Кардам се разкачиха окончателно! Mr. Green Бях се подготвила за драми,но стана по лесно отколкото си го представях! Grinning Адаптацията в детската стая също върви успешно!Предполагам,че кораба Майка скоро ще излети в спалнята ,а двете совалки ще останат в Детското Апартамено- пространство! Mr. Green
Дайте идея за сутрешна закуска,какво давате!!!  newsm78
Виж целия пост
# 695
Привет момичета!

Ние от днес сме на ясла, да видим до кога. Ако ви кажа как миришеше на хлор сутринта и не отворили и нито един прозорец, уж препарата бил хипоалергичен. #2gunfire #Cussing out
Другото което ме сюрпризираха че ще събират таксите за юни, юли, август( през август нашата ДГ няма да работи), до края на май предварително. Разпоредба на столична община и при въпроса ако детето не ходи, какво правим, как ще процедират, никой нищо не знае. #Cussing out

Мимаче, сега поръчах на една колежка пчелен прашец( дядо и се занимава с пчелички) и имам рецептата на МИРА и ще давам.
Браво на Кардамчо. Hug

Нати, браво на мъж ти, много ми хареса. Hug Андрейко е голям сладур. Hug

Милкинис, бързо да заздравява раната на героичето, да го нацелуваш.

Приятен ден на всички, аз отивам да работя. Hug
Виж целия пост
# 696
Привет и от нас, ние по цял ден сме навън и време не остава да се разпишем при вас. Отвикнал е да спи в количката ,но вече три пъти му се налага и се събужда рязко и с рев, но трябва да свиква че това лято съм решила да го изкараме повечето време в морската.Нашият комлекс така го разкопаха че само дупки и прахоляци навсякъде, няма къде да изведе човек децата, а и цяла зима ни омръзна.
За рожденият ден съм го измислила вече, ще е на тема "Мечо пух",ще го правя в къщи и ще поканим всички дребосъци с които си играем всеки ден. Трябва да ида до Джъмбо или Хипо да си накупя някои мечо пуховски нещица, тортатта ще  я правя аз ,имаме костюмче и светли мисля да го облек ав него, но ако е много горещо ще пропуснем това.И още няколко идейки имам ,но засега толкова...

Честит рожден ден на Никола на Грийнчето  newsm59
Много здрав,палав и щастлив  Hug Весел празник    bigdance2



Мимаче браво за успешното отбиване, дан и лесно свикне в детската.
Кибела честито повишение .
natalinik много интересно е това с водата,а Андрейко е голям сладур  Hug
˙·•● milkinis ●•·˙ ужасна случка, дано не се е уплащил много малкия, бързо да му минава  Hug
Baby Love® много ви се насъбра на вас, пожелавам ви от тук насетне само хубави неща  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 697
Привет на всички Hug
И аз искам да честитя на всички рожденници, които са пораснали с още 1 годинка през изминалите дни.Пожелавам им едно незабравимо детство, много усмивки и най-вече здраве.  bouquet  bouquet  bouquet
Сега най-напред да разкажа малко за нас и после по темичките, които сте обсъждали. Wink
И така след 1-но месечно посещение на Смолян отново сме си в къщи.Там децата играха на воля,чист въздух и бяха страшно щастливи.Малката е станала истинска фога и много приказва.Вече напълно си комуникира с всички и е голям образ.Наистина беше една страхотна ваканция.Починахме си и ние с таткото много хубаво.Бяхме малко на екскурзия в Гърция за 1 ден но много се разтоварихме.Обикаляхме и нощните барове(в Смолян) като лудите - сякаш ще ни е за последно.... Mr. Green Crazy
Рожденния ден на малката също мина много хубаво.Децата се забавляваха много и дори не искаха да си ходят.Това е в общи линии за престоя там.
Новото при нас е че малката вече е на ясла при батко си от 2 дни... Mr. GreenЗа сега адаптацията върви добре.Проблем ми е утре понеже смятам да я оставя там да спи а още си суче за следобедния сън.... ooooh! ooooh!Не знам как ще изкара...Ами така ще видим.
Бейби лов много съжалявам за това че сте имали тежки моменти.Много е неприятно да си в болница и да страда детето.Дано нямате повече такива инциденти. Hug
Дилянка какво да ти кажа действай от по-раничко с профилактика и натурална медицина защото нещата по-нататък стават по страшни... Confused WinkЩе се оправите от само себе си аз съм сигурна.  bouquet
Мимаче много се рдавам че отбиването е минало безпроблемно.Ще споделиш ли опита си Mr. Green Hug
Кибела честито ти повишение и от мен.За мъжа ти просто не знам какво да кажа. #2gunfire
Нати страхотнооо.Много уважавам такива хора които имат подобни хуманни идеи.Браво. Peace
Милкинис... радвам се че и при вас нещата са се разминали с малкия дявол.Опасни са сега просто нямат спирачки... ooooh!Как е бебока. Wink
Уф утре ще дописвам понеже малката се размрънка нещо и ще бягам.
Желая ви спокойна нощ.  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 698
Ето ме и мен.
Малката си наваксва със съня и хапването, но е на диета. Иначе е ок, през времето в което не спи сме навън, лудее и е добре.
Аз до сега готвих за утре, да И е максимално разнообразно с малкото позволени неща за хапване.

Благодаря за пожеланията за Вивката. Hug
Да мине РД и ще я кръстим, направо нямам търпение, мисля (внушавам) си, че така няма да И се случват повече инциденти.
Виж целия пост
# 699
Здравейте и от нас вече от Бургас. Hug

Добре си изкарахме в София ,като изключим разиграването и обикалянето по институциите.Работата е наполовина свършена, естесвено пак някой го е мързяло да говори и да обясни кое как е и....Ако беше си казал това което като отидох на място щеше да е приключило всичко.Но сега подържам контакт с новия собственик на фирмата и се разбрахме и дай Боже всико скоро приключим всякакви вазимоотношения.

И нашия РД наближава  newsm78 ,а нищо не съм мислила  Rolling Eyes .Най вероятно в къщи с дечицата защото откъм финаси сме по ограничени не че и в къщи няма да е същото каквато съм да има всико и да не липсва нищо, но.....

Baby Love® ,бързо възтановяване на малката кукла.Важно е че всичко е минало.
Добре са се забърлявали децата mira sm ,браво за хубавия празник.  bouquet и гостуването в Смолян.
Кибела честито повишение скоро с ново да ни се похвалиш  Peace
Ох и вие милкинис сме се поизплашили доста.Добре че всико е наред и бързо сте реагирали.Как е малкия пухчо бати по малко ли го мачка вече или.....?
Мимак, браво на вас за безпроблемното  отбиването.
Честито и на всичките ни рожденници да са живи и здрави!

Щях да пиша още нещо но и това май стана много.......До скоро!
Лек ден!
Виж целия пост
# 700
Здравейте!

Baby Love®,˙·•● milkinis ●•·˙ големи премеждия Hug
лилка хайде дано този път се приключи с твоята сага Peace

Ние сме добре.Искам да се похваля ,че отказахме бибката Whistling.много съм щастлива,че ми беше голям дерт Crazy.Бяхме на село и тя много се беше впечатлила от едно голямо куче пък то взе,че й "изяде" бибата Mr. Green.
Аз съм отпускарка и ми е много готино Laughing.
Рожденият ден ще го отпразнуваме в един детски кът заедно с другите варненски Майчета.Бери е откачила на тема торти,свещички и всичко що е свързано с РД.

Хубав ден,момичета  bouquet

Виж целия пост
# 701


Малка почерпка по случай РД на голямото ми момиче  Laughing

За съжаление настроението ми е малко под нулата... Вече 4 деца се обадиха, че няма да дойдат... Даже майката на гаджето на Кали се обади и щеше да е 5-тото отсъстващо дете, но й казах, че ще го вземем и ще й го върнем щом няма време, но трябва да е там, че иначе Кали съвсем ще оклюма  Confused

Поне сестра ми са вече тук  - Бела и Янис се разбират много добре, тя даже го учи как да й ползва играчките - хваща му ръката и го насочва  hahaha От време на време някой изпищява, но е сравнително рядко  Laughing

Вифче, съвсем на място ти е пожеланието - дано съумея да съм по-спокойна  Praynig

Ех, преди 6 години точно в този час ме вкараха по спешност в операционната и половин час по-късно Кали е изплакала  Heart Eyes
Виж целия пост
# 702
Да ти е жива и здрава каката Simple Smile Много радост и усмивки да ви носи Simple Smile
Виж целия пост
# 703
Честит рожден ден на кака Кали newsm59 Да е жива и здрава Heart Eyes Целувки и за малкото Белче Hug
Виж целия пост
# 704
Змейче да ти е жива и здрава Кали и много да ви радва! Hug Heart Eyes

Лилка, стискаме палци. Praynig

mira sm, Hug браво че сте успели да си отпочинете. Hug Успех с яслата. Hug

Аз чакам с нетърпение да приключи работният ден и да ходя да почивам. Hug Още не мога да свикна и да вляза в ритъм. Wink Blush

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия