Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се присъединя към групата с информация за очакваното дете и датата на раждане?
Какво е мнението за козметиката на HiPP?
Как мога да се запиша за отворените врати в МД?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се присъединя към групата с информация за очакваното дете и датата на раждане?
-
Какво е мнението за козметиката на HiPP?
Мнението за козметиката на HiPP може да варира от човек на човек. Важно е да се направи индивидуално проучване на продуктите, като се вземат предвид възможни алергии и реакции на кожата на бебето. Винаги е добре да се консултирате с педиатър или дерматолог, преди да използвате нова козметика за бебето.
-
Как мога да се запиша за отворените врати в МД?
-
Как мога да се запиша за отворените врати в АГ болница Варна?
-
Какво е мнението за серията "Бочко"?

затова купихме ето този :
Но не мисля, че заменя количката!
)
не можех до тоалетната да отида, пък да не говорим да си свърша нещо. А в случая като ще имаме близнаци кой ще сложа по напред в слинга? Мисля че са достатъчни моментите на близост, когато се кърмят бебенцата. Е разбира се това е мое мнение. А как да нямаме нужда от количка, нали и ние трябва да си починем?! Още повече не си представям лятото в жегата детето притиснато до теб, че то и на нето няма да му е комфортно!
