

Дано откриете какъв точно е на Тински проблема и да е нещо лесно-разрешимо!

Ни на логопед е ходил, ни гявол. От тогава не е млъквал, ни на яве, ни на сън /той много бълнува/. Та дано и с нашите дечица всичко е наред и притесненията ни да са напразни. Абе винаги си спомням поговорката: "Да не ти се случва това, дето майка ти го мисли!" 


И наче в нашето семейство нсички храни са любими и по много
Сега започна, понеже ние го "облъчваме" колко е вкусно и полезно 
Просто обилно измивам с топла вода
Дали пък в ДГ не са я мили със сапун
но тя отрича да са й мили дупето там някога
За глисти сме проверявали големия заради подобни оплаквания - ака в гърне и чакаме час за излезнат гадините. Не излезнаха, но оплакванията продължиха. Направихме микробиология - чиста.
Но защото имат плуване и ги "обливат" след това, знам ли
Ще питам следобед как стоят нещата 
Да, случаят при вас е по-различен, може нещо от басейна, знам ли. 

. Дове4ера сме при Мустаков да се изкаже 
Не съм ка4ила нищо, падат ми гащите, а си ям прили4но, напоследък и сладко по малко!


Дано бързо да мине!
Препоръчани теми