Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 40 189
  • 747
# 645
hetera благодаря ти много. Честно казано тайничко се надявам да не е вярна таблицата за мен, но щом има толкова много съвпадения, май ще трябва да се пренастроя  Simple Smile
Виж целия пост
# 646
Не,моля те не се пренастройвай,все пак казах вече не е 4Д, прави и грешки,не е на 100%, просто е по-точна от останалите,може пък да не е познала при теб,аз гледам да не се настройвам за нищо,каквото е такова,само да ми е живо и здраво!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 647
Hetera наистина много ме зарадва .. ще дам отчет дали е познала табличката,когато потвърди и доктора Grinning
Виж целия пост
# 648
Хетера, ако може и на мен да ми изчислиш, таткото е на 24, бебето февруари трябва да е станало, но може и началото на март
Виж целия пост
# 649
Хетера ако не е нахално и аз да дам данни миличка-какво ти трябва за да сметнеш?(аз см на 35,таткото е на 34,а оплождане на 28.03)Зузу тази е за убиване,направо ме е срам че съм здравен работник Sad
.Аз пак ще се помоля Grinning
Виж целия пост
# 650
malkata_88  - февруари е момче,март момиче - не се знае:)

Shyny
  -  извинявай не съм видяла,но сигурна ли си,че датата е правилна,защото то 28,03 беше вчера,трябва ми месеца март или февруари?
февруари излиза момче,март момиче
Виж целия пост
# 651
known как си?? някакво подобрение?
Виж целия пост
# 652
Здравейте момичета!  Hug Hug
Да се отчета и аз. Днес бях на преглед и док видя ембрионче с тупкащо сърчице. Много съм щастлива и немога да си намеря място от радост. Grinning Grinning Grinning
Всичко е наред и съвсем нормално на този етап. Бебо е голям 6,6мм и сърдечният му ритъм е в нормите.
Следващият преглед ще е след един месец, към края на април.
Док изчисли по големината на ембриончето, че съм в 6г.с. , а терминът ми ще е на 20.11

hetera, благодаря за "врачуването", като се види на ехографа пола, задължително ще пиша дали си познала Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 653
Ами естествено че бъркам-28.02.....  bouquet
Виж целия пост
# 654
Hetera , трябва да е февруари и момче  Peace
Виж целия пост
# 655
Shyny еми момче значи:)

malkata_88  как си сигурна,аз съм в голяма чуденка кога е станало или е края на февруари или март,много ми се иска да е март за момиче,понеже принц си имам вече,но няма как да съм сигурна.
Виж целия пост
# 656
    Hug браво за хубавите новини аделка:)
Виж целия пост
# 657
Ами страхотно Grinning.Дай боже всичко да е наред,аз претенции нямам никакви .Но ще споделим достоверността ,когато се потвърди...за статистиката де.Благодаря ти1
Виж целия пост
# 658
hetera, Мъжа ми подсказа че може би е станало февруари, а за пола на бебчо , на сестра ми са гледали на кафе и са и казали ,,близка в начална бременност да чака момче''. Тя още не знаеше че съм бременна Heart Eyes
Виж целия пост
# 659
Ето ме след прегледа. Нищо не се видя  Confused Докторката каза, че е нормално за такава ранна бременност. Отхвърли вероятността за извънматочна, и ми даде час за другият петък. Каза, че се наблюдава уголеняване на ендометриума, но нищо повече. Ех как се надявах, че ще се види нещо  Tired Sad
Ще се върна по-късно да ви прочета, че доста сте изписали - дано с хубави новини. Сега ще полегна малко, че тези 220км. по нащите родни пътища ми дойдеха в повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия