Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 40 189
  • 747
# 540
 hetera  веднага изявявам желание да ми "гледаш"  Mr. Green
Нашето е направено март,  таткото е на 41г., майката 32  Laughing
Виж целия пост
# 541
denssi купи си свещички цикатридина (внимавай какво ще ти дадат в аптеката има и вагинални такива, но им кажи че искаш супозитории, демек за хемороиди). Тези свещички се предписват на бременни и помагат много!
hetera и аз се нареждам на опашката  Mr. Green би трябвало да е направено на 04.03.12  Blush
Виж целия пост
# 542
Само ако може и възрастта на таткото,че с бременилския си мозък забравих да кажа,че и това инфо ми трябва.
Значи кога е направено бебче като месец и на колко навършени години е таткото,навършени по време на правенето,а да и ако има РД в месеца на правене не е достоверно,защото не се знае коя възраст трябва да се вземе  Sad
Но ще ви кажа довечера,таблицата е в нас,а аз съм на работа  Confused

И отсега да кажа,че не е като 4 Д  Laughing,може и да не познае,макар аз доста да и вярвам признавам  Embarassed
Виж целия пост
# 543
Хетера и аз се редя да ми "гледаш" Mr. Green нашето чудо 100% е правено през март Blush aз съм на 25, таткото на 26 Flutter
Виж целия пост
# 544
Да ви се оплача.Аз нали имах зацапване от началото на бременността и си мислих че е от натоварването на работа.Доктора ми изписа утрогестан- не ми каза как да го приемам затова аз избрах вагинално,така пише на листовката. От петък обаче съм болничен и от тогава нямах кървене.и Започна да ми се гади от време на време,но се търпи. Преди малко обаче като отидох до тоалетната и като се изтрих пак имаше кръв, и то не  капки, а малко по силно. Засега спря,но вече незнам какво да си мисля.Уж все съм позитивно настроена, но при положение че видя отново кръв и ми става лошо!
hetera  и аз искам Simple Smile На 14.02 е направено, таткото е на 24 аз на 23 Simple Smile
Виж целия пост
# 545
едвам ви изчитам,,много пишете. GrinningАз от работа не мога да ви следя,че работя в аптека и е много натоварено,изобщо до интернет не се добирам.
 Тези свещички са наистина много добри,аз на баща ми взимам ,защото и той има такива проблеми.
 Меци,ти слагаш ли Утрогестан.Аз понеже също съм със СПКЯ(правиха ми фенестрация на айчниците преди 7г. ,за да забременея) и лекарката ми каза,че при такива проблеми,трябва да се слага задължително.Аз с баткото слагах даже до 30-та седмица.
 
 Да се похваля,че бебче е вече 12.33 мм. ,днес бях отново на преглед(за 3-ти път от как знам,че ще имаме бебе) и всичко е ок за сега.Сега ми казаха,ако нямам оплаквания чак след месец ,ама да видим ще издържа ли до тогава.Казаха ми да си меря кръвното 4 пъти на ден и ще правим обременяване в глюкоза в 16-та ,18-та и 22-ра седмица,защото с предната бременност бях с гестационен диабет и прееклампсия.
 
 И аз имам 2 вида таблици и по 2-те ми излиза да е момче ,а така съм си наумила,че този път ще е момиче.Близнаците ,които загубихме бяха момчета ,баткото е момче ,айде ред е на мома. GrinningАко ще врачувате ,айде и на мен - февруари трябва да съм забременяла.Таткото е на 32 ,аз на 30 .Моята едната таблица е с рд на таткото,другата е с рд на майката и според двете е момче,ама аз имам надежда . Laughing
 Има един доста достоверен метод и до сега на всеки познат е показал вярно -с косъм и халка е.
 Моят цикъл е дълъг ,колкото си ще.Веднъж на 55 дни,друг път на 45,трети на 70-ти ,та изобщо не знам овулацията кога е била.Явно обаче е била навреме,защото според последният цикъл термина е 8.11 ,а според размера на бебето 11.11.Ние в нас сме 3-ма скорпиончета -аз на 10.11 ,таткото на 15.11 и моят баща на 18.11 ,та ще е весело.
Виж целия пост
# 546
Дейза каква ти е дозата на утрогестана? ако не е максималната почвай да слага 3х2 и освен утрогестана пий и но-шпа срещу евентуални маточни спазми, избягвай да се къпеш с много гореща вода и да пиеш прекалено топли течности Peace
Ангелче тцЪ, не слагам утрогестан или какъвто и да било друг прогестеронов препарат, пу пу пу дано не ми се и налага .. то и аз имам фенестрация на яйчниците правена през 2009г., ама единственото, което ми се случи с нея е да почнат да ми остаряват преждевременно яйчниците Crossing Arms а между другото не виждам, що твойта докторка ти е казала такова нещо, като яйчниците и всички свързани с тях процеси, нямат никакво отношение към секрецията на прогестерон в тялото Shocked между другото и моя цикъл си играе както си иска, а особено последния, който започна на 14.01, а според размера на сакчето овулацията ми е била някъде около 8-10ти март, което е 55-57 дни по-късно .. ебаси извънземната овулация а Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 547
mecani 2х1 е дозата,ама то сутрин особено май повечето изтича,иначе пия и но шпа ама от време на време по 2 на ден горе долу. Чудя се дали да не изчакам до прегледа в петък?!
И понеже пише че много жени прокървяват много ми е интересно как така не се знае от какво е? И кога е опасно и кога не е? #Crazy
Виж целия пост
# 548
maresr , ще взема да ги пробвам тези свещички дано да помогнат  ooooh! Hug
Виж целия пост
# 549
ами аз си имах и проблеми с хормоните ,не само кистите.И аз съм пила сиофор ,бромокриптин ми бяха давали и т.н. познатите неща.Освен това не си права и има огромно общо прогестерона и яйчниците ,а и жълтото тяло също!Както и захарта ,та за това сега съм и на ограничение откъм бяло брашно.Сега тръгван на работа и нямам време ,но довечера мога да напиша подробно връзките между всички тези неща.
 На мен утрогестана ми го бяха дали вечер 2 и сутрин 2 ,но сутрешният го спрях,че ми е ужасно зле от него и сега само вечер  слагам по 2.
Виж целия пост
# 550
Дейза значи нищо не ти пречи да я увеличиш, в този етап от бременността прогестерона, може само да помогне, защото реално той е хормона, който пази ембриона жив .. а защо се получават прокървявания - това е много индивидуален въпрос - при някои жени е заради бързото разширяване на матката, тогава е възможно да се късат капилярчета и от там да идва кървенето, възможно е също така да се стигне до кървене и ако ембриончето се имплантира много ниско или в част от ендометриума, който е по-тъничък, друга причина за прокървяване, тя е и най-сериозната - некачествен генетичен материал, тогава изхода никога не е от хубавите за жалост Whistling
Ангелче дали жълтото тяло ще се развие до напълно и ще функционира правилно няма нищо общо с яйчниковата обвивка, която бива набраздена при фенестрация .. жълтото тяло не е фоликул, че да му трепериш дали уплътнената от СПКЯ яйчникова обивка ще се пукне достатъчно навреме, за да е годна яйцеклетката .. само при 100% доказана некачествена функция на жълтото тяло / 7 дни след доказана овулация с кръвен тест/ и прогестеронова недостатъчност /което евентуално би могло да доведе до прокървявания и загуба на плода в първия триместър/  се прибягва до допълнителен прием на прогестерон .. няма други случаи, в които да се налага изписване на прогестеронов препарат, дори и при жени с фенестрация на яйчниците
Виж целия пост
# 551

sinapovaaya
, аз малчо го отучих като го оставих без памперс,то се напиква,то се нааква,но накрая се усети и спря,не е лесно знам,а за вдигането не можеш ли другаде да го миеш,за да не трябва да го вдигаш?Иначе за повдигането те разбирам,аз само докато му изхвърля гърнето и едва не...  Sick

Относно прегледите моя мъж идваше преди на всичките,сега работат аму е извън София и няма как да идва,но за 4 Д ще е на линия.
Аз му казах онзи ден,абе ти постара ли се за девойка този път,и той не помня ти нямаш ли спомен дали я карах каруцарската  hahaha

Иначе аз имам една таблица,която я няма в нета и от няколко години с моя прятелка следиим и смятаме по нея термини до момента има над 95% успеваемост,моя син го позна,че ще е момче,та по нея ако е станало февруари е момче,ако е маръ е момиче,ама знам ли кога сме го направили... newsm78

Някой ако иска да му кажа и занего да пита, ще се правя на гледачка  Laughing

explanet
, ще чуем сърчица сигурна съм!!!!!!!!!!!  Hug  Praynig  Peace


  http://teostefanova.log.bg/article.php?article_id=11038
Виж целия пост
# 552
angels_zg предвид че работиш в аптека , да попитам дали може да ми намериш информация за Аvene Akerat S дали може да се използва от бременни. Това е крем който използвам за подкожните косми на триъгълника и не го използвам в момента от страх да не стане нещо и да навредя !!
Виж целия пост
# 553
Здравейте! Минавам на бързо да ви споделя ,че аз отпадам от вашия отбор т.е. pepa_25 ако все още ти се грижиш за списъка най отпред може да ме премахнеш. А на всички вас лека и безпроблемна бременност с пухкав финал.  Hug
Виж целия пост
# 554
sofia_shi82 моята таблица е по възръстта на бащата,не съм я виждала никъде из нета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия