Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
-
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
-
Можете ли да препоръчате лекари и гинеколози в конкретни райони?
-
Какви са симптомите на бременността, включително ранните симптоми и извънматочна бременност, и как да се справим с тях?

На 14.02 е направено, таткото е на 24 аз на 23
Аз от работа не мога да ви следя,че работя в аптека и е много натоварено,изобщо до интернет не се добирам.
а между другото не виждам, що твойта докторка ти е казала такова нещо, като яйчниците и всички свързани с тях процеси, нямат никакво отношение към секрецията на прогестерон в тялото



