Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
-
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
-
Можете ли да препоръчате лекари и гинеколози в конкретни райони?
-
Какви са симптомите на бременността, включително ранните симптоми и извънматочна бременност, и как да се справим с тях?
. Желая ти лека и безпроблемна бременност
иначе Драгнева освен в Девата и на улица Гурко има кабинет.
,сега се чувствам добре ще видим до къде ще я докарам днес че имам ходенен по инстанции 

Наистина две седмици са дълго време, когато си чакала вече две години, но опитай се да се занимаваш с нещо, за да минат те бързо. А що се отнася до щитовидната жлеза, познавам две майчета с този проблем и си пиха хапчетата през цялата бременност, а после си родиха здарви и хубави бебчета, които сега са големи деца. Поне за това не се тревожи, всичко ще е наред с добър лекар до теб.