Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Възможно ли е да се появят болки в корема по време на ПМС?
Какви са причините за пробождания в матката?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, включително положителни тестове за бременност, медицински прегледи и различни симптоми и преживявания по време на бременността. Участниците споделят лични истории, радостни моменти и се подкрепят взаимно в тяхното пътуване към майчинството. Форумът също така обхваща емоционална подкрепа, майчинство, здраве на бебето и личните преживявания на участниците.
-
Възможно ли е да се появят болки в корема по време на ПМС?
-
Какви са причините за пробождания в матката?
-
Какви могат да бъдат причините за болка в долната част на корема?
-
Какви могат да бъдат възможните причини за коремна болка, наподобяваща бременност?





, нека всичко да е наред до самия финал
...пуснах жалба и другата година се надявам да ме закичи с две чертички 


(а нямаше начин и да е друг),ама мъж ми е дебела глава ,като реши че сме си направили бебе и това е
Обяснявам аз ,че най-вероятно сме изпуснали момента ама говори си не ми пречиш
.Незнам чакам лелята на 7.03.но от два дена мн.ми е лошо ,а за апетита нямам думи ,постоянно съм гладна още отварям очи и се забивам в хладилника 

, опитах се да му обясняя ама тц не се получи ни чува ни разбира.