Честит Имен Ден и на Габитата
Вери благодаря за почерпката вкусно изглежда

Направих албумче "трети рожден ден" и в "снимката", защото имаме съфорумки които нямат фейсбук
. Аз качих снимки и на двете места

. Аз качих снимки и на двете места 

Радвам се, че Анито е по - добре и сте на ваша територия!
), Ицо на Kambichka и Мелита на Slyn4o! Много здраве, късмет и прекрасно детство, мили дечица!








, няколко пъти ги гледах, заредиха ме страхотно. 

) са на градина, Голямата любов е вкъщи кашлящ, да се гледат с баба му, която също падна болна в редиците. 
,Благодаря ти ,че си се сетила за нас.Да,все още надничам тайничко тук,макар и много ,много рядко и все по рядко.Просто много ми е мъчно и не мога просто така да залича почти 4 години приятелство. Благодаря и на всички други който се сетиха за моето Габи
.
).Да е прилежна ученичка и най-добрата кака за сладкото Вики 
Нека растат здрави и щастливи! 
Добре, че влязох и разбрах за именния ден
Лично аз не съм ви забравила, но ежедневието ни е грабнало всички. И нали знаеш-малки деца, малки проблеми. Колкото повече растат, толкова растат и грижите около тях. Надявам се да е по-спокойно при вас от тук нататък

А теб много те харесвам с тъмната коса. 
И ти сияеш! 






, в кутията със спомени. Заедно с тестовете за бременност, гривничките от родилния дом, първите чорапки, първите отпечатъци и разни други първи неща... ех...
Иначе бащаткото на Саши искаше да му хвърля пъпчето на Ноу Камп, но аз не дадох.
На Анелия пъпчето също прилежно си го прибрах и хич не съм повдигала въпроса, даже не съм си помисляла да излиза от вкъщи.
Чоки, така и не се свързах с този, чиито координати ми беше дала ти преди време. Явно е много ангажиран човекът.
), и тогава вече става много страшно, един омагьосан кръг. Като за начало ще тръгнем от пулмолога, при който водя децата от 5 години (по стечение на обстоятелствата и 2-те ни влизания в болница с Анелия се случиха в неделя и не можахме да минем през него), но той още преди доста време ми говори за тези състояния, за усложненията, за мерките, които могат и трябва да се вземат (аз тогава се надявах, че минем метър и няма да ни се наложат чак такива неща
). Много искам внимателно да чуя какво ще ми каже сега. 

. Иначе си го представям с всички деца облечен по така за снимка и с прекрасна прясна цицина точно на челото 
Дано никога ве4е да не се налага!
А мен питаш ли ме,когато видях,как дребното ско4и от пералнята върху пло4ките и се приземи с главата надолу,какво ми беше
Няма такъв бяс,ви казвам!
Бяхме на кратка по4ивка с татито и оставихме баба и да се оправя на бойното поле. Не знам,как е било,но като се върнахме,първо ме гушна,после си пита за подаръците и веднага след това поиска да су4е
Една седмица не и стигна да забрави-направо в 4удо се видях!Намазах се със смлян,4ерен пипер да и покажа,4е млякото е развалено,тя оба4е като ре4е-мамо,това е пАсък,не е гадно,пАсък е!Виж,аз взема кърпата и бърша,виж
Еййй,не мож го излъгА! Ходих после скоростно от аптеката да взема тунктура,с която мажат ноктите за да спрат да ги ядат.Намазах се и дадох да пробва,отврати и сега само иска да ги гъдели4ка и целува
Зву4и може би екстремно,но просто нямаше ве4е друг на4ин-ако и бях дала пак,сигурно до първи клас щеше да су4е
И преди спеше добре,но сега е просто супер-слагам я в леглото и е като ре4ен камък-не мърда до сутринта
Но следобеден сън не ще да прави
Ама ей на! Препоръчани теми