Деси
Прегръщам те силно. Дано по скоро се преборите с това
Деси
Прегръщам те силно. Дано по скоро се преборите с това
дано бързо се оправи Анелия и с подходящото лечение от подходящия лекар съвсем скоро няма и следа от поставената днес диагноза
Няма смисъл да се обвиняваш просто защото нищо няма да се промени...нито си лекар нито врачка, за да знаеш кое как и защо. Важното е , че още днес сте хванали лекаря и вече ще можеш да разчиташ на него за лечението на Ани

Стискам ви палци сладуранката да не се влоши и с времето да израсте проблема!
Дано докторът ви вземе правилните решения за Анито и да не ви се налага хоспитализация повече
Нашия ЛЛ също се нае да издирва свестен класически хомеопат та дано Мади има късмет 
дано скоро да се преборите с болестта!Не се обвинявай миличка ти си най-добрата майка за твоите деца!




а майка му да намине наоколо и да каже как са. 

поспортувахме. 


Да изберете най-хубавата торта! 









Препоръчани теми