BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-2

  • 60 493
  • 729
# 525
пише дестинация - че е БГ, но прдполагам чете - не къде е пратката, а за къде е насочена, виждам дата 8 май, но предполагам е днешна дата, към която е справката
Тази пратка със сигурност може да я изключиш от проблемните с митницата. Щом пише 8 май, това е или че тепърва е постъпила в пощата им, или че е заминала в посока БГ. В различните провинции в Китай по различен начин ги описват. Затова програмката, за която писа и valpan по-горе е незаменима за проследяеми пратки, понеже показва дори вътрешно куриерски пратки между  търговци и китайски, сингапурски или хонгконгски пощи. Ако всичките пратки са ти проследяеми може да видиш тази, която ти отива на митница по записите в БГ пощите. Освен записите "Получаване на Вх.пратка ,влагане на пратка във вътрешен чувал " има и друг запис нещо от  сорта на "Пристигане в разпределителна станция"
Виж целия пост
# 526
Дами, днес са ми изпратили и разделената пратка. Интересното е, че има някакъв странен проследяем номер, с който за първи път виждам. Пише така:
Tracking Number:    szs888151
В програмата TrackChecker автоматично определя номера на Ireland post, което силно ме съмнява да е така, но ако някоя от вас се е сблъсквала с такъв номер и има на идея какво представлява нека сподели.. newsm78
Виж целия пост
# 527
Благодаря  Hug , първо пробвах бета версията, но нещо не се разбрахме и качих другата

има 3 реда инф-я - че е приет в пощата, че е отварян и затварян  Peace
Виж целия пост
# 528
Моля някой ако може да ми провери какво инфо дава за този номер RA278696434CN . На мен ми се струва, че немърда от Китай. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 529
Дами, днес са ми изпратили и разделената пратка. Интересното е, че има някакъв странен проследяем номер, с който за първи път виждам. Пише така:
Tracking Number:    szs888151
В програмата TrackChecker автоматично определя номера на Ireland post, което силно ме съмнява да е така, но ако някоя от вас се е сблъсквала с такъв номер и има на идея какво представлява нека сподели.. newsm78

heros  Hug това е някакъв вътрешен номер. По принцип го дават на всички пратки без проследяващ номер. Изглежда,че тази част на пратката ти ще е такава...  #Cussing out

Моля някой ако може да ми провери какво инфо дава за този номер RA278696434CN . На мен ми се струва, че немърда от Китай. Благодаря предварително.

Откога ти е пратката? Все още няма информация за нея в пощите.
Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-5% отстъпка.Пробвайте с тези: 9%VDayRU12, 5%eBay2012 , 5%THANKS, 2%dropper, Успех!!!
Виж целия пост
# 530
От 18-ти април
Виж целия пост
# 531
heros  Hug това е някакъв вътрешен номер. По принцип го дават на всички пратки без проследяващ номер. Изглежда,че тази част на пратката ти ще е такава...  #Cussing out
Благодаря valpan имал съм и преди  месец разделена пратка но не съм обърнал внимание, че е имала и номер.
vanian, пиши им за номера и да ти потвърдят, че е същия. Не е нормално да няма никаква информация вече близо месец. При мен също не излиза нищо.
Виж целия пост
# 532
valpan, heros благодаря   bouquet на вас разчитах. Ще им пиша.
Виж целия пост
# 533
Срокът на действие на купон 9%VDayRU12 се удължава до 21.05.2012
Виж целия пост
# 534
Здравейте , днес опитах на няколко пъти да пусна една поръчка от няколко неща , използвах и кода за 9% всичко си излизаше нормално и след като вече се свържа с paypal и ми излезе да потвърдя плащането ми изписва invalid request . На някой случвало ли му се е и каква може да бъде причината ? Simple Smile
Виж целия пост
# 535
rysal4ica,да на мен снощи,но при 5-6 опит успях да платя.Сайта им нещо прави проблеми
Виж целия пост
# 536
Да , и аз успях най-накрая  Simple Smile вчера изобщо не можах да влезна в сайта , явно имат проблеми с него  Thinking
Виж целия пост
# 537
Поради опити за хакване на сайта им е този проблем. Затова и удължават купона за 9% отстъпки с 10 дена.
Виж целия пост
# 538
И аз си поръчах този таблет: http://www4.buyincoins.com/7-capacitive-epad-1-5ghz-android-4-0- … roduct-11225.html
който работи един ден и се скапа #Cussing out
Появиха се  черти по екрана и нищо не се вижда.  Нямам си и идея какво може да му е.
Писах на китайците и те ми предлагат да ми възстановят 8 долара и да го занеса в сервиз.
Аз предпочитам да им го пратя обратно и да ми възстановят парите или да ми пратят друг.
Да  имате идея колко ще ми излезе връщането ?
Виж целия пост
# 539
Снима ли екрана какви неща показва? Ако не си снимай го от все възможни ъгли, кажи им че си ходила в сервиз и замяна на екран тук струва 30 долара, отделно труд, затова предпочиташ да го върнеш и да си го бият в главата. Позови се на факта, че има 1 година гаранция.
Връщането ще ти струва 19лв според БГ пощите.. с проследяем номер, без препоръка предимство.  Справка http://www.bgpost.bg/?cid=112&packet_type=3&packet_destination=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия