BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-2

  • 60 484
  • 729
# 75
Някой има ли наблюдение за изчерпаните продукти дали и за колко врее ги зареждат отново. Моята поръчка от 20.02 още я няма.
Виж целия пост
# 76
Здравейте,
последната ми поръчка е разделена на две, но са ми оставили Tracking Number. Сумата не е голяма и се учудвам на двата номера.
Знаете ли как точно мога да ги проследя?
Сигурна ли си че е тракинг? newsm78 и моята е разделена на две и има някакви номера под всяка(така започва szs),тракинг номерата  започват с RA..... Peace

Някой има ли наблюдение за изчерпаните продукти дали и за колко врее ги зареждат отново. Моята поръчка от 20.02 още я няма.
моята е от 14.02 и също е няма а уж всичко е тръгнало Crossing Arms
Виж целия пост
# 77
пуснах поръчка на 3 март със ето тези нещица....пък да видим...
http://www.buyincoins.com/details/1-x-magic-bun-hair-twist-styli … product-2625.html
http://www.buyincoins.com/details/lady-s-magic-hair-drying-towel … product-2978.html 
иначе от сайта съм поръчвала 5-6 пъти..като цяло съм доволна:)
Виж целия пост
# 78
❣Pola777❣ изобщо не съм сигурна, че са тракинг номера и моите започват с тези цифри, но пък пише, че е тракинг номер и това ме учуди.
Виж целия пост
# 79
plqsmlqs копирай и покажи номера,да не е номера на поръчката от самия ти сайт започващ с В....числа
Виж целия пост
# 80
Някой има ли наблюдение за изчерпаните продукти дали и за колко врее ги зареждат отново. Моята поръчка от 20.02 още я няма.

Изчерпаните продукти може  да не се заредят отново
По-добре им пиши и ги попитай


При първа поръчка:
 Recommender = nemeida    /дава 5% намаление/
 
Виж целия пост
# 81
Днес за първи път пуснах поръчка и сега ще си я чакам с нетърпение Simple Smile, само съжалявам, че силиконовите форми за мъфини се изчерпаха Embarassed, но по-нататък ще се надявам да ги пуснат отново. Simple Smile
Благодаря за съдействието на valpan и varzak Heart Eyes
Виж целия пост
# 82
в ахапи дейл няма ли безплатна доставка не мог ада разбера как да пусна без да плащам за доставка някой може ли да се отзове.
Виж целия пост
# 83
vtvt, не съм ползвала сайта, но понеже ровичкам из форума и те видях и в общата тема, та да си кажа...
Не, не виждам безплатна доставка, описали са си че е платена доставката...
Доколкото виждам на всичко си е платена доставката, има явно периодично нещо като бонуси на някои артикули - вместо намаление, безплатна доставка, но това изглежда е от дъжд на вятър  Outta Joint
Дано ти отговори някой, който ползва услугите им  Hug
Виж целия пост
# 84
Получих машинката за обиране на топченца от пуловери - не върши никаква работа. Огледалцата - бисквитки, едни лъжички с различни грамажи от 100 мл до 5 мл и няколко магически гъби.
Виж целия пост
# 85
Получих машинката за обиране на топченца от пуловери - не върши никаква работа. Огледалцата - бисквитки, едни лъжички с различни грамажи от 100 мл до 5 мл и няколко магически гъби.
от коя дата ти е тази поръчка?
Виж целия пост
# 86
Явно няма да поръчвам от ахапидейл то за 14долара ми иска още толкова за доставка. Ще се търси в другите сайтове. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 87
Здравейте,
последната ми поръчка е разделена на две, но са ми оставили Tracking Number. Сумата не е голяма и се учудвам на двата номера.
Знаете ли как точно мога да ги проследя?
Сигурна ли си че е тракинг? newsm78 и моята е разделена на две и има някакви номера под всяка(така започва szs),тракинг номерата  започват с RA..... Peace

Някой има ли наблюдение за изчерпаните продукти дали и за колко врее ги зареждат отново. Моята поръчка от 20.02 още я няма.
моята е от 14.02 и също е няма а уж всичко е тръгнало Crossing Arms
и моята е от тогава и няма нищо
Виж целия пост
# 88
emy_emy от коя машинка не си доволна, в сайта си спомням, че имаше две машинки-едната беше по-евтина, другата-по-скъпа.
Виж целия пост
# 89
Някой получил ли е поръчка от 13,02 .От моята ни вест ни кост. Доколко време трябва да пристигнат някой виждам много получават други не.Дали ще получа нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия