Аз понеже не съм се похвалила тук да кажа, че чакаме трето момиченце!
. И трите ми обаче са диви като момчета
. И вашия татко жив да го ожали човек като нашия
Аз не се напъвах много за момче, че съм на принципа, че най-добре се оправям с това, което ми е познато, на таткото май му се искаше момче, но не е протестирал като разбра, така че сега само чакаме да се роди живо и здраво!
Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш, когато му дойде времето!
Вашият татко ще е най-глезения мъж.
Ще е нещо страшно.........
Важното е да се роди жива и здрава малката госпожица! При нас на площадката има една майка с 3 момичета, и една друга с 3 момчета. Постоянно се майтапят, че ако се навият на 4-то ще гледат да бременеят заедно, за да си ги разменят в болницата. Ясно е, че единият татко само девойки може да прави, другия младежи.
. като че ли вчера обсъждах,е бременността и раждането, а децата вече са на по 2 годинки. как лети времето....
ееех,заме4тах се и аз:))как бързо пораснаха нашите дечица
докато се обарнем и ве4е са на 2 и ...
)Живи и здрави да сме вси4ки и да им се радваме!!!
И двете с tansu да ви споходи в най-скоро време това щастие, щом ви се иска!
. стана за 1 седмица и даже се чудя как така толкова бързо свикна. първите няколко дни се изпускаше по 1-2 пъти, но вече всичко е наред. даже нощем ме буди от време на време да я слагам да пишка. не иска вече в памперса. а като знам, че имам цели 2 пакета неизползвани....



Препоръчани теми