МАЙчета 2009 - 9

  • 47 901
  • 735
# 195
Леле Иве,ужас,добре че е бил кръстника. Hug
Виж целия пост
# 196
Иве Hug Честит Рожден Ден на Жожи и на Катерина  bigdance2  party023  bigdance2 Много здраве и безгрижни игри!!!
Виж целия пост
# 197
Чак ме е срам да вляза да кажа 'здравейте'  Embarassed
Но все пак ще се престраша - привет, дами!  Grinning

Благодаря за пожеланията за Калинко!
Да поздраввя всички минали рожденици, с пожелание да са здрави, усмихнати и умни деца!  Hug

Прочетох последните няколко страници, за да вляза в час с тематата, макар че ФБ се грижи да не изоставам с новостите  Laughing

Кате, много съжалявам за случилото се. Пожелавам ти бързо възстановяване - и физически и емоционално!  Hug

Диана, на теб честито! И лека и безпроблемна бременност  Peace

Смехорана, голям ужас, наистина. Добре, че всичко се е разминало  Hug

Вчера беше един много дъъълъг ден, но пък страшно весел. Детско парти, възрастно парти - класика  Laughing И засега имам дете, което не се интересува от играчки. Никакъв интерес. От толкова много подаръци той обърна внимание само на една книжка с 3Д очила на Маккуин. Всичко друго даже не го разопакова, ужас  Mr. Green Ако продължи тази тенденция поне ще компенсира материализма на батко си, да има равновесие в този живот  Laughing

Виж целия пост
# 198
Честит 3-и Рожден ден на Жожи и Кати!Много здраве им желая от сърце!

Дикси,добре си ни дошла!
Виж целия пост
# 199
Честита 3 годинка на днешните ни дечица! Катето на Валчето, Жожи на Раличка!
Здраве и щастие, мили дечица!
Смехоранке - Hug, просто да се побъркаш. Слава Богу, че сте добре.

Ние днес останахме без предно зъбче. Останах да мия прозорци и изпратих татито с Божко в парка, 15 минути след това чувам на прозореца, че моето дете се къса от рев.....Прибират се, а той с кървава уста, изкъртен до основи зъб - там рана и обелена брадичка. Едва го успокоих, но вече 5 часа не е спокоен, само там му  езичето, постоянно започва пак да плаче и категорично отказва да яде и пие. Нищо не е пил от сутринта. Остава сега и да се дехидратираме.
Говорих със стоматолог, с педатър- нямало какво да се направи. Cry
Виж целия пост
# 200
момичета, не знам как да помогна на детето си-раната все кърви, ужасно се поду устничката , много го боли, нон стоп реве, педито каза да дам нурофин, но не мога да го приближа даже, защото са кански писъци....не е пил нищо цял ден.......нито ял след закуската.
Виж целия пост
# 201
На зъбар, спешно. Ако не намерите пробвайте в Спешното. Дано се оправи бързо  Praynig

Честит рожден ден на Калин, Катето, Жожи и Зарко! Весело и безгрижно детство  Hug newsm59  bigdance2 newsm67
Виж целия пост
# 202
Честит трети рожден ден на всички дечица , които празнуваха през тази седмица! Да са живи и здрави Евка , Виктория , Петър , Йоли , Рости , Сашко , Кати , зайчетата Дария и Сияна , Калинко , Зарко , Жожи , Катеринка и Рая ! Да пораснат големи момичета и момчета за радост и гордост на семействата си ! Целувки на всички сладури и техните прекрасни мами !
Виж целия пост
# 203
Честит Рожден Дена на Ема newsm59 Много щастливо детство и само усмивки.И тук се почерпете за здравето на моя син,който навършва 12 год. newsm38 Wine Glass cookЖелая му много здраве,щастие и успехи.Бягам да си нагледам кекса в фурната.Целувки
Виж целия пост
# 204
Честит трети рожден ден , прекрасна Ема ! Жива и здрава и много послушна бъди !
Виж целия пост
# 205
Майчета, днес Император Максимилиян стана на 3годинки да ми е жив и здрав и по повода минавам да почерпя. Да честитя и на всички, които пропуснах (на някой от тях успях във фейса да го направя) Да са живи и здрави и те, и големи и послушни деца да порастнат!

След много чудене къде с кого и как по-евтино и най-добре за детето взехме решение да празнуваме в Зоологическата градина. Почти целият ден изкарахме там в игри и забави много. Умрях от болки, но си заслужваше за всяка усмивка на лицето му да съм до него на този ден.  Heart Eyes
Дикси, чудесен празник сте направили  bouquet мисля, че видях снимки във фейса с многото подаръци Simple Smile
Мигле, как сте вие? Какво стана със зъбчето? Пиши и ние да знаем.
Смехоранче, освен да ти кажа, че наистина сте късметлии и този ваш КРЪСТНИК да ви е жив и здрав, незнам Hug
Катиляс, времето минава и лекува, а ти ще си силна и когато дойде момтът, Господ ще те дари с нова радост Hug
Виж целия пост
# 206
Дес, да е жив и здрав Имератора! Много радост да ти носи и да е много здрав!  Hug
Виж целия пост
# 207
И от мен честити рождени дни на Ема и Максимилиан! Да са здрави и щастливи дечицата! Heart Eyes Heart Eyes
Мигле, много гуш за Божи! Дано му е минало  Praynig
Смешко, направо изтръпнах, когато прочетох какво ви се е разминало на косъм. Добре, честе се разминали само с уплаха!  Peace Да е жив и здрав кръстникът - наистина е закрилник на Ицко  Peace

Ние засега сме добре, водихме Бела на малки екскурзии до Старозагорските минерални бани и до Пловдив (по-точно до с. Брани поле, където нашите кумове имат къща). Страхотно си изкарахме, искам паааак  Peace
Виж целия пост
# 208
Честит Рожден ден на Макси!Да е жив и здрав и да е голяма радост на мама!

И ние днес бяхме в зоологическата,но следобяда като се наспаха циганенцата.На Ицко му беше голяма радост.Разпознава голяма част от животните вече и сам се гордее със себе си. Laughing
Утре ще се разпиша по-подробно,че направо съм скапана вече. Heart Eyes
Виж целия пост
# 209
Честито и от нас с Криси на всички пораснали хлапета  Simple Smile
Да са живи и здрави, много щастливо и пълноценно детство им желаем  bigdance2
На родителите им - НАЗДРАВЕ!!!
Мигле,надявам се положението с малкия юнак да се е подобрило и да не се налагат някакви хирургически интервенции....Дано Божко по-скоро се успокои и забрави за инцидента.. Hug
Смешко, да ви е жив и здрав Кръстникът, че е бил на точното място Peace В събота преживях подобен ужас, така че много добре те разбирам Hug
На всички желая хубави пролетни дни  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия