Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 43 025
  • 745
# 120
Аз ръкавичкитв ги изпрах на ръка, че да не ги изгубя из пералнята. А гледката, като бях ги наредила на радиатора беше чудо...сега ще видиш за какво става на въпрос, като вземеш да гладиш и да сгъваш Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Туко що прострях първата пералня с бебешки дрехи. Защо не казахте, че е толкова вълнуващо? Поне за мен беше, де. Отне ми доста време, оказа се, че на всяка дрешка се дивя колко е миниатюрна известно време преди да я закача. Черешката на тортата естествено са ръкавичките Grinning
Май ще трябва да се слагат в торба за пране обаче, как мислите?

Аууу, супер, ела да пуснеш и простреш и моите, че мен ме мързи и ми е досадно!  Mr. Green Само като си помисля за една пералня миниатюрни дрешки и лошо ми става! А гладенето 100% ще го пропусна.  Crazy
Виж целия пост
# 122
 Simple Smile Браво на вас коремчета, аз от нашите дрехи и на каката все не стигам до малките Crossing Arms и одеве как се стреснах във Вц... От де да знам че желязото имало оцветяващи в черно свойства. Sick
Днес яко ме налегна музата да чистя и излъсках спалнята, утре давам натам Mr. Green  а бебето лудее от тогава newsm78
Лека на всички  bouquet
Виж целия пост
# 123
 Joy Joy Joy Joy KRASI1982 сега ли започна да го пиеш? И аз бях много изненадана в началото, само като се сетя  #Crazy
Виж целия пост
# 124
Туко що прострях първата пералня с бебешки дрехи. Защо не казахте, че е толкова вълнуващо? Поне за мен беше, де. Отне ми доста време, оказа се, че на всяка дрешка се дивя колко е миниатюрна известно време преди да я закача. Черешката на тортата естествено са ръкавичките Grinning
Май ще трябва да се слагат в торба за пране обаче, как мислите?

Аууу, супер, ела да пуснеш и простреш и моите, че мен ме мързи и ми е досадно!  Mr. Green Само като си помисля за една пералня миниатюрни дрешки и лошо ми става! А гладенето 100% ще го пропусна.  Crazy
И аз тъй.. усещам как ще пере мъжо докато съм в болницата  Joy
Не съм ги сагала в никакви торби за пране - ръкавички, чорапки - всичко в пералнята..
Макар че като се замисля не съм ги ползвала и двете  newsm78
Не гладя! Особено бебешки дрешки  Stop Нито се мачкат, нито нищо - а за дезинфекция - не виждам смисъла..

Днеска отивам да си взимам болничния и да го разходя до счетоводството.. Добре че шефът е супер коректен и заплати и осигуровки превежда още на 1-2 число на месеца.. Та се надявам да няма големи луфтове в превеждането от НОИ после..
На всичко отгоре съм на работа до 7 април  Crazy До обед, ама пак..
Поне болницата, в която ще раждам, е на 500 м. от там  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Краси, на 10 април мога да дойда на лекцията в МОЛ-а (тогава пък имам и РД, та не знам кое по-напред)  Laughing Но пък съм обещала на хлапето 3Д, а тогава са във ваканция - да видим ще мога ли да съчетая  Whistling

Уф, акъл нямам  ooooh!
Виж целия пост
# 125
  bouquet добро утро мами!
Духи-пухи, ами аз трябва да съм родила до 10 април, нали съм секцио. Tired Ти къде ще раждаш?
Виж целия пост
# 126
  bouquet добро утро мами!
Духи-пухи, ами аз трябва да съм родила до 10 април, нали съм секцио. Tired Ти къде ще раждаш?
Окръжна, без уговорка.. най-вероятно с таткото (поне засега с него имам уговорка  Laughing).
Някой друг като мен така да си тормози мъжо  Blush
Виж целия пост
# 127
Добро утро, милички! Аз ходих да пусна кръв и урина- последните дано всичко е наред че малко остана ако има нещо тепърва да го лекуваме.... Нещо обаче май пак имам гъби, така ги усещам нещата, а ги третирахме до миналата седмица, бях се изчистила толкова сухичка не си спомням от кога не съм била и сега пак некво странно течение, че и май сърбеж. Просто ми е чудно от къде се появяват, секс не правим с мъжа ми спазвам страшна хигиена(винаги е било така, ама сега чак прекалявям) и не знам.....  Thinking
Духи моят мъж категорично отряза първоначалните ми мераци да бъде с мен, после и аз самата се отказах, а накрая и в болницата, където ще раждам хич не ги одобряват тия неща, та ще бъда сама с младите стажантчета  Mr. Green
Хайде лек за сега
Виж целия пост
# 128
Давайте насам преди да ми е писнало- простирам бебешки дрехи наред Simple Smile

А относно мъжо- хич не го броя. Мисля, че само ще се ошашка и ще се пречка  Laughing ако присъства.

На обяд съм на тонове и мисля да говоря с док, оставам с впечатление, че само на мен не са ми пускали сега на финала микробиология.
 Хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Някой друг като мен така да си тормози мъжо  Blush
Embarassed И аз ще го тормозя... Заявих му, че е от загриженост за него, като го знам колко е притеснителен. Mr. Green
Виж целия пост
# 130
duhi_puhi и аз съм в кюпа да тормозя моя мъж,ще пресъства на раждането няма къде да иде Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Здравейте Simple Smile!
Успех на всички с изследванията  Praynig Hug
Не съм прала нищо още... та и не знам как ще е да се простира  Rolling Eyes
Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Здравейте, аз също мисля през почивните дни да изпера бебешките дрешки и да ги изгладя. Също така да си приготвя багажа за болницата, с помоща на мъжа ми.
Виж целия пост
# 133
Добро утро мами,
тази събота и неделя щях "да пукна" - от болки, но не контракции.
Такова нещо с баткото не е имало, по-напред някои мами споделиха, но и аз да кажа - много силни болки в областта на чатала, сухожилия, мускули, кокали - продължителна болка, все едно някой бавно и методично ми тегли кокалите - не можех да ходя, нито да спя - няма поза без болка.
Hadji, същата работа е и при мен  Sad. Само дето плюс всичко това, което описваш си имам и силни контракции. Лекарката каза да спра магнерота, ама аз като видя зор и си пийна - не искам да пускам бебо поне още две седмици да излиза  Simple Smile- едно заради оставащите неща от подготовката вкъщи, а и друго - заради това да наддаде още малко.
geryito, с теб пък еднаквото ни е борбата с гъбите... newsm77, сега са ми изписани поредните глобули, които още не съв купила, ама тези дни ги почвам и се надявам до раждането да съм чиста.
duhi_puhi, на теб пък ти се възхищавам на смелостта и самообладанието през цялото време   Hands Clap- вдигна се на почивка чак в Пампорово ( аз вече не смея до центъра да изляза), а ще ходиш на работа до 7.04 ( аз съм в болничен от есента)

За прането купих течен Бочко сензитив, уж отидох с друга идея в магазина, ама не знам защо там се спрях на него... Бебешки дрешки не съм прала още, пуснах спалното бельо от детското легло на баткото, хареса ми резултата.
Виж целия пост
# 134
Да Ви попитам, след като изперете и изгладите бебешките дрехи, по какъв начин ще ги съранявате до раждането? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия