Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 43 025
  • 745
# 195
Невероятни бодита почти за без пари сме купували от Марк и Спенсър, просто са някакво извънземно качество - прала съм ги на 60 гр с белина и нищо им няма.
Моята поръчка дойде, много съм щастлива, невероятно красиви неща!  Peace
Не съм доволна от качеството на дрехите от Mothercare.  Naughty

За упойките - аз бях с епидурална миналия път, сега мисля пак да си я поискам.  Peace
Нищо не се вижда по време на операцията, нама нищо за притеснение, а и е невероятно да си видиш бебчето.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 196
Къдричка, честит празник на малката принцеса, а и на теб и цялото ти семейство всичко най- хубаво!   bouquet
Виж целия пост
# 197
Къдричка радвам се,че пишеш!!!
Честит рожден ден на малката красавица!Да ви е жива и здрава,много да ви радва и да ви кара да се гордеете!Да расте насред много любов и щастие и късметът винаги да е с нея  nbirthday
Виж целия пост
# 198
Къдричка, честита ти рожденичка! Живи и здрави да сте всички, много да ви слуша и да помага скоро!  newsm67
Днес как е пекнало, само за разходки .... Да ви кажа че хората в нас ми обраха бебешките сапуни на Бочко - първо каката си взе единия , купих нов - сега и мъжо го приватизира, че миришели на много хубаво, ей че са нахални пък тез  Mr. Green hahaha Сега нов трябва да взема, че решиха че с такива ще се къпят и те - тц тц тц  Joy
Взех да се чудя и аз за тези упойки, направо се  опитвате да ме разколебаете, трябва да прочета това -онова май ...  newsm78
Виж целия пост
# 199
Ekaterina, kak porychvash ot Mothercare? Na tehnia site pishe, che ne dostavjat do BG.
Аз пък поръчвам през Еконт. Имат си складова база в Англия и общо доставката отнема не повече от 10 дни.
Виж целия пост
# 200
Къдричка, честита ти малко рожденичка!!!  newsm59
Да ви е жива и здрава, да ви слуша много и скоро да помага за малкото братче!!! 
baby_neutral

Duhi_puhi - аз пак да попитам, че май не си стигнала до поста ми с въпросите - трябва ли да се спазват стриктно указанията за хранене при кърмене от таблиците, които даде? Особено ме интересува как стоят нещата с млечните продукти, че аз съм голямо млекопитаещо  Mr. Green Наистина ли трябва изобщо да не се консумират докато кърмим?  newsm78

И аз имам черта на корема от няколко месеца, като  с времето става все по-тъмна.

Иначе мен яко ме е хванало гнезденето и само вкъщи стоя и подготвям разни неща за бебка, но днес май ще се изкуша и ще изляза да се поразходя малко.  Mr. Green

Желая слънчев и усмихнат ден на всички   Nature Sunny
Виж целия пост
# 201
 nbirthday Къдричка, да ви е жива и здрава рожденичкатаnbirthday

Аз пък само разглеждам сайтовете и все не мога да се "престраша" да поръчам от някой...голяма съм шматка, а от много хора чувам, че нещата излизат в пъти по-евтини от тези тук и в пъти по-качествени от тях...
Виж целия пост
# 202
tafta от чужди сайтове и аз не съм поръчвала, ама от български съм редовна, даже вече фирмите за доставки не ми звънят да ги упътя към адреса Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Здравейте Simple Smile!
Къдричка Честит Рожден Ден на дъщеря ти Simple Smile да е много щастливо дете Simple Smile а и съдейки, по хората, които са родени на тази дата ще е много умна Simple Smile
Ходих днес на док., пак контракции - нищо ново, пусна ми вл. секрет и продължавам по схемата два пъти в седмицата Simple Smile
Сега една почерпка, че моя мъж има рожден ден Simple Smile




Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Къдричка, да ти е жива и здрава рожденичката! Много да е усмихната и да слушка като кака  bouquet
Виж целия пост
# 205
Къдричка, да е жива и здрава Алина, да расте умно и живо дете и да ти носи много радост и обич!
Виж целия пост
# 206
Честито на рождениците!!! Да са живи и здрави и големи късметлии. Весел празник!
Виж целия пост
# 207
benitabeni честит ти рожденик!!! Жив и здрав и много да те слуша  Joy hbdtu
Виж целия пост
# 208
благодаря на всички за пожеланията за мойто слънчице Hug

Бени, да е жив и здрав и твоя рожденик, многа да те обича и да бъде добър тати Hug
Виж целия пост
# 209
 Бенитабени, ЧРД на мъжа ти, да е жив и здрав, да е добър татко и да те слуша!  Mr. Green Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия