Магическа пролет се задава и Октомврийчето цветя на мама ще раздава!

  • 32 453
  • 738
# 630
добро утро
 Hug
Виж целия пост
# 631
Добър ден Hug
Кат,честито розево щъркелче,ах как обичам две сестрички Heart Eyes
Прегледах Ви отгоре,отгоре,така,че ако има други разбрали пола да ме извинят,че не честитя Mr. Green
Ние до сега не сме се подсичали,но и дано и да не се подсича,де.Иначе мажа винаги след миене със судокрем.
Добре сме,но имам много работа и нямам време за писане.
Ники повтаря всичко каквото му кажа,дори снощи каза "мама обичам" Heart Eyes
лЕК ДЕН,МАМИ Hug
Виж целия пост
# 632
Момичета, тази сутрин се уплаших като видях дупето... за това звъннах педи, обясних подробно и тя каза Тридерм 2 пъти на ден и пудра. Но все пак много благодаря за отг., този път си записах.

Илка, чудничко е у вас... дано бързо и леко да минава!
Виж целия пост
# 633
Кат, честито второ девойче!!!  stork-girl Гери ще има с кой да си играе!!! Simple Smile

И аз да ви се похваляяяяяяяяяя!!!  newsm44 newsm68 Two Hearts От преди малко си имаме вече ново съседче! Нашите приятели от горния етаж се сдобиха с момче. А се видяхме в 11 часа и нямаше никакви признаци... Бях атръгнали да търсят подарък за 2ма рожденици тази седмица...  Shocked И преди 30 мин таткото ми каза, че вече е родила. Толкова бързо!!!! Crazy

Виж целия пост
# 634
Здравейте,
Кат, Честито за хубавата новина!
Ani,хайде честито ново попълнение и тук! Нека носи много радост на мама и тати!   Hug
Оле, Хората терен са ви дали,ти още се чудиш  Mr. Green
Виж целия пост
# 635
Красе, Тридерм е с кортикостероиди  Peace ма ще мине бързо с него  Hug

Ани, браво на бързата мама, сега ще слушате песни и танци на народите по цяла нощ  Crazy но после ще си имате компания за игра през зимата  Hug
Виж целия пост
# 636
Кат, честита розова новина! Hug
Ани, браво на вашите приятели! Simple Smile
Мириамс, с малко закъснение и тук да честитя на голямото ти момче рождения ден, да ви е жив и здрав! Hug

Болнички да оздравят! Naughty

Ние се подготвяме за рождения ден на Лидия, че скоро ми е рожденничка Heart Eyes

Илка, лелелее 6 наведнъж! Shocked Дано избият бързо Praynig
Виж целия пост
# 637
Илка, чудничко е у вас...

Много е весело!  Crazy
Дребните се спогаждат доста добре, като за възрастовата им разлика. Измислят си разни игри и се чува ту звънък детски смях, ту малко рев, едно безпомощно "мамоооо, пък Йоси ме щипе/скупе/хапе" и след миг пак смях и глъчка.   Heart Eyes
а междувременно аз почиствам пролетно къщата и няма да ви кажа каква олелия е  Crazy
Виж целия пост
# 638
Илка идилия е у вас.

Днес тук едно слън4ице напе4е и веднага излязохме на плажа пред къщи. Мила гони лебедите и се сърдеше на баща си , 4е не я пуска да ги пипне. Много й хареса  Laughing Хвърля се по корем от едно хъл4е в пясъка и голям смях се смя. Прекрасно, не ми се тръгваше, но няма как. Пак вися на работа, а те тримата сигурно още се кефят на плажа. Дано следващите дни са все такива. От утре излизам във 5 дневна ваканция и се надявам да се насладя на прекрасно време  Praynig
Утре ни 4ака голямо пазаруване, 4е магазините ще отворят 4ак в събота и то за малко  Crazy
Виж целия пост
# 639
Nqkoq ot vas pila li e bromokriptin za spirane na karmata? Dali pak ot tova ne mi idva? Utre shte sme na profilakti4ni pregledi - ot firmata ni organizirat, takmo mislex da hodq na mamolog, ekstra mi stapi.
Виж целия пост
# 640
Скорпи, какво пише в упътването на лекарството? Защо не си направиш един тест да се успокоиш? Hug

Бобче, дано времето е във ваша ползва Praynig Hug

Ние днес си купихме нов фотоапарат и нова прахосмукачка и съм на 7мото небе от щастие. За прахосмукачката даже и успяхме да се скараме Laughing , но все пак взехме такава, каквато исках и съм много доволна на първо четене. Фотото уж двамата го избирахме, ама крайната дума беше на милото, тъй че сме квит Mr. Green .
Виж целия пост
# 641
Здравейте момичета,
ние сме доста време навън, отделно и на работа ходя, та нямам много възможност да се разписвам.
хейли, честити придобивки, със здраве да си ги ползвате! За дупенце ползвах един правен в аптека крем от Варна - страшно ефективен, аз и дуг път съм го хвалела.
Кат, много хубави новини! Важното е да е здраво и кротко бебенце:)
Нямам търпение и другите тумбачета да споделят подобни вести!
Бобче, внимавай какво си пожелаваш следващия път като ти е скучно: ))) Иначе, си мисля, че тази полякиня нещо ви работи...
   Моя младеж онзи ден през нощта към 02.00 се осополи Rolling Eyes. Не съм изненадана, защото преди няколко дни забелязах връхчетата на поредния кътник, та очаквах включване по време на избиването на плочката. От няколко дни слага ръчички на бузките си, гледа жално и казва "заболяя", а вчера направо ме разби! Забучи показалец в бузата си и каза "зъб заболяя". Shocked Щях да си помисля, че си въобразявам, ако не се беше оплакал и на майка ми по-късно Laughing Горкото, голям зор ще да е това никнене...
Честито на всички рожденици на патерички!
Виж целия пост
# 642
  Момичета, само да пиша, че сме добре. Преместихме се, но не можем да се наместим  Crazy Вчера и интернета тръгна, бях близо до истерия вече  Mr. Green Целувки  Hug
Виж целия пост
# 643
Цвети, честито, още веднъж! От тук насетне само хубави емоции. Как е милото Мишелче? Пие ли АБ?
Виж целия пост
# 644
Мис Файн, много щастие и любов в новия дом!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия