








Следобед отиваме при педиатърката да видим какво става
Ние досега чак такова чудо със зъби не сме имали - ама сега 4-те кучешки явно вампирски ще излизат 
Дано му избиват тия ми ти мъченици (по-скоро, отколкото кътници), а и кучетата да не го мъчат...
Приказва непрекъснато на патагонски, ама едни интонации, физиономии

Не съобразих, защото на моя не му са се подували венците 
За метода, който говори Аник съм чувала легенди, само че с мастика 
. Реших, че е от зъби, давам Хамомила и Беладона. И все пак ходихме при педиатърката тази сутрин, но видях че целият коридор е пълен с кихащи кашлящи дечица, та се отказах бързо бързо.
по телефона чувам само: Доведи да го видя

Утре ще го заведа и до ЛЛ да видим тя какво ще каже, но като се има предвид, че ме убеждаваше, че при нея нямало и едно дете с реакция ще видим какво ще каже. 
. Прилагам го в крайни случаи, когато вече няма какво друго
. В такива моменти имам нужда силно да го гушна, но той и това не ми дава. Изобщо не обича да го гушкат. Адски гадно се чувствам... Само се моля да е някакъв период, който бързо да отмине. Иначе, не знам как ще я караме.
Колкото повече искам да съм добра, търпелива и да водим някакво нормално ежедневие, толкова повече ми се качва на главата. Дали е само от скука или има и друго...
извини ме! Ама ти си ми от чужбинките мами

(а, ти си отговорила, радвам се, че е добре
) Препоръчани теми