Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за почистване на лице в салон Три фукли?
Какви са отзивите за масажите в салон Sim Art в Славейков?
Какви са мненията за почистването на лице в салон Jolie?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за почистване на лице в салон Три фукли?
Отзивите за почистване на лице в салон Три фукли са смесени. Един клиент беше много доволен от процедурата, докато друг изрази недоволство от почистването на лицето, което получи в салон Vanessa. Важно е да се отбележи, че резултатите от козметичните процедури могат да варират в зависимост от индивидуалните характеристики на кожата и професионализма на козметика.
-
Какви са отзивите за масажите в салон Sim Art в Славейков?
Отзивите за масажите в салон Sim Art в Славейков са положителни. Един клиент споделя, че мъжът й е бил много доволен от масажите, които е получил там, дори толкова, че е купил още ваучери за бъдещи посещения. Важно е да се отбележи обаче, че резултатите от масажите могат да варират в зависимост от индивидуалните предпочитания и нужди на клиентите.
-
Какви са мненията за почистването на лице в салон Jolie?
Отзивите за почистване на лице в салон Jolie варират. Един клиент беше много доволен от почистването, което получи там, докато друг изрази недоволство от ши лака, който получи. Важно е да се отбележи, че резултатите от козметичните процедури могат да варират в зависимост от индивидуалните характеристики на кожата и професионализма на козметика.
-
Какви са отзивите за бисквитките от Лозенград?
-
Какви са отзивите за сушито?
взимам и аз тогава да пробвам
Отношението на сервитьорката беше под всякаква критика! В офертата пише 8,90лв. е реалната стойност, а се плаща 3,45лв. Като отидохме всички пици са по 300гр. и са от 3,50 до до 6лв. Като почти всички са между 4лв. и 5лв. Нещата, от които можеш да избираш са по 5лв. Само шницела е 8.90лв. И сервитьорката ми каза: " Е нали знаете, че винаги има уловка!" Имам 4ри ваучера, и исках да върна два, при което ми казаха, че това било невъзможно! Много съм разочарована!
Станаха меки, кожичките спряха да ми се цепят и са едни белички, като на кукла

та гледам цената на ваучера 39лв и се чудя как е ... освен това и 25лв за прозорци трябва да дам. Как ви се струва? нямам представа как вървят цените