Благодаря, момичета
. Наистина е хубаво да знае човек, че може да разчита на малко успокоение от вас
.Ради, тук никой няма да ме остави да правя седалищен ВБАК... Не съм сигурна де, евентуално един лекар да се навие... ще видим, ще говоря с няколко специалиста и тогава ще се решава... то и аз не знам дали искам точно това - бая ме е наплашила предишната док за седалищния Кало явно - щом още ми държи влага
. В тази връзка - много ме изкефи това, дето Ланг го каза за поддръжниците
.Ягодке, взех си бележка - следващия път по-тихо ще пея
Ланг, тоз Крапец много примамливо звучи, както го описваш
. Тая година ще пропуснем по обективни причини (вероятно само до Бургас ще отскочим през септември, че поне Кало да види морето, да се топне в него), но догодина...
Та тенк ю за идеята
.За очилата с мъж ми не можем да се спогодим
. Кало се оплаква, че му пече, иска да му купим очила, аз също искам. Ама Митко... той бил ходел цял живот без очила и нищо му нямало на очите, що да купува и на Кало
. Щял да си присвива очите, то това било инстинкт и т.н.

Ма не съм. Обаче тази блейка Християн да вземе да си забрави екипа за футбол вчера, а следобед има турнир. Прибирам се снощи - къде е Хриси екипа, да го изпера? Ами в градината...Направо ми идеше да викам. Баща му не се сетил и той да го вземе...Бе мъже
Ама мизерстваш цяла година, за да идеш 10 дни на море в скъп хотел. Ей туй не го разбирам. По-миналата година се запознахме с едно семейство - че те не излязоха от хотела, за да не се "набутат" от АИто. Дояло му се сладолед на детето - утре в хотела...Батути и тн не, излизат от бюджета. Иначе бяхме еди къде си 20 дни. Еми мерси...
Бирено време стана 

. Чак не повярвах в първия момент. И е на горе-долу удобно място, близо до моята работа /понадолу на същата улица/, с автобуса е на една спирка, а с колата е на 5 мин. от вкъщи. Не е тази, дето ние буквално под прозореца, ама и така е добре. Сега лятото да си се гледа с бабите и на есен с песен


