



ми се понасъбра. ММ не ходи на работа, за да ме пази, по-точно, за да се занимава с Рая, че аз ставах, лягах, падах, но до вечерта успях да уцеля вратата и да изкарам края на деня на слънце.

Ако знаете как съм увивала Таня докато аз я храня,милото ми то.Полудявах от едно петънце по дрешките.Бях и ушила ръкавели за да не си цапа ръкавите,лигавник и слагах една пелина върху крачетата.Явно с времето съм разбрала,че няма как без да се нацапа,особено 1г.дете докато се храни.Сега успявам да се насладя на тези моменти,без да се притеснявам,че ще чистя после цапаниците.Изхождайки от тази максима,нещата изглеждат по лесни:


eй Тути това все ено аз съм го писала
дано Мартин не се зарази




Наши приятели си я харесаха и им я подарихме.
Все едно има разтворено степче вътре. Отделно, че силно ме съмнява полезността му. Достатъчно боклуци яде моя и без да му купувам специално. 







Радвам се, че си по-добре! 
Надявам се поне да ти плащат за услугите, които правиш на Данон. 
Надявам се поне да ти плащат за услугите, които правиш на Данон. 





Божидар е опитвал и не е особено очарован също...
Не казвам "Не яжте Данонино!", казвам какво ми е личното пристрастно мнение по темата...
, а преди това не ми беше боледувала и тайничко и тихичко бях доволна и горда, а какво стана 

Препоръчани теми