





дано не се повтаря,че много неприятно....ама случват се такива неща.






[img]линк на снимката[/img]
с каката сме нямали такива проблеми,дано и с малката е така.


. Каза ми по телефона, че за следващите 3 дни няма свободен час, но щом се отнася за малко бебе да отиваме. Много съм доволна от прегледа. Наистина много обяснява и т.н., което ми хареса много, а и е много дружелюбен и симпатичен. Сега остава и да се повлияе добре Рая. Колебае се между 2 неща като диагноза - контактен дерматит или ихтиоза, което било вродена сухота на кожата. Повече клони към първото, защото Рая е така от седмица и нещо, не от раждането. Предписа й олио за вана Нахткерцен и един лосион за мазане на лаборатории Пиер Фабр. Не ни взе направлението, за да може да го ползваме още веднъж. След 10 дни трябва да има видима промяна към добро, но ако има нужда да отидем пак при него или във Военно-медицинска болница за второ мнение, както решим. Много съм доволна и добре, че не е атопичен дерматит. Ника, голяяямо благодаря! Някак му имам доверие. Спомена, че и май месец ще ходи на курсове във Франция и си личи, че следи всички новости в дерматологията! А и Франция е меката на тези неща. Даде ни талон за отстъпка в тяхната аптека, както и ни даде мостри. Абе, личи си, че му е призвание работата! 
Препоръчани теми