Бродирана красота - Гоблени 94

  • 103 973
  • 770
# 270
Честит рожден ден, Sissak!    bouquet
 
Виж целия пост
# 271
И от мен ЧРД!!!

Виж целия пост
# 272
Благодаря, Деси
Виж целия пост
# 273
Благодаря ви  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 274
Момичета, някой беше шил една маргаритка в бяло и синьо на картичка, само цвета без дръжка. Моля пуснете ми схемата, че не успях да я намеря! Искам да зарадвам за цветница една друга Маргаритка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 275
mira2006  предполагам,че това търсиш.

Виж целия пост
# 276
Да се включа и аз с 2 етапчета.
http://tutku1.snimka.bg/other/gobleni.660184.26684723

А на този остана само фона и контура.
http://tutku1.snimka.bg/other/gobleni.660184.26684741
Виж целия пост
# 277
за тези които се интересуваха от мелницата и двата варианта могат да си я закупят от тук
 http://www.eleana-gobelins.com/index.php?route=common/home
сайтът е на Илиана67 от форума доста я познават и могат да преценят дали да и се доверят аз и вървам напълно и тази цена е приемлива като се има предвит че гоблените са с 39 цвята
Виж целия пост
# 278
за тези които се интересуваха от мелницата и двата варианта могат да си я закупят от тук
 http://www.eleana-gobelins.com/index.php?route=common/home
сайтът е на Илиана67 от форума доста я познават и могат да преценят дали да и се доверят аз и вървам напълно и тази цена е приемлива като се има предвит че гоблените са с 39 цвята

Досега рових за да пусна линк към мелницата и ме изпревари............  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 279
Може да взема и аз да си направя такава фирма  Wink

Всичко е изкопирано отнякъде  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Здравейте, аз бродирам гоблени от малка и сега довъшвам вяра надежда и любов, като го направа ще  кача и снимка да го видите. Вече се замислям какъв да е следващя гоблен ако имате предложения моля  споделете. Heart
Виж целия пост
# 281
Да се включа и аз с 2 етапчета.
http://tutku1.snimka.bg/other/gobleni.660184.26684723

А на този остана само фона и контура.
http://tutku1.snimka.bg/other/gobleni.660184.26684741

МОЛЯ ,АКО МОЖЕ ДА МИ ИЗПРАТИШ СХЕМА НА ВТОРИЯ -МОМИЧЕНЦЕТО С КУЧЕТО,много е сладко....
на viligeni66@abv.bg
Виж целия пост
# 282
за тези които се интересуваха от мелницата и двата варианта могат да си я закупят от тук
 http://www.eleana-gobelins.com/index.php?route=common/home
сайтът е на Илиана67 от форума доста я познават и могат да преценят дали да и се доверят аз и вървам напълно и тази цена е приемлива като се има предвит че гоблените са с 39 цвята

Ако след ушиването, гоблена ще изглежда като на показаната картинка (става въпрос за летния вариант), аз лично не бих си взела от тук. Много е различен от оригинала. Сянката на мелницата във водата и това ярко червено по покрива въобще не ми харесват.
Виж целия пост
# 283
за тези които се интересуваха от мелницата и двата варианта могат да си я закупят от тук
 http://www.eleana-gobelins.com/index.php?route=common/home
сайтът е на Илиана67 от форума доста я познават и могат да преценят дали да и се доверят аз и вървам напълно и тази цена е приемлива като се има предвит че гоблените са с 39 цвята

Ако след ушиването, гоблена ще изглежда като на показаната картинка (става въпрос за летния вариант), аз лично не бих си взела от тук. Много е различен от оригинала. Сянката на мелницата във водата и това ярко червено по покрива въобще не ми харесват.

И на мен ми се струва че доста се различава картинката която е показана от оригинала   Thinking
Виж целия пост
# 284
Различава се, защото е със сменени цветове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия