Бродирана красота - Гоблени 94

  • 103 973
  • 770
# 645
В тази връзка да предложите рамка за моя ангел пазител? Изобщо не знам какво би му отивало, искам да е свежо, защото ще бъде в стаята на децата. Понеже майка ще го носи и аз няма да съм там, да я ориентирам малко.

А може би паспарту в цвят - някой от цветовете на дрехата на ангела, те са много свежи и рамка като мостчето newsm78
Виж целия пост
# 646
Арката е някъде наполовина , ще я довърша де  LaughingСега за  този ми е мерак много

Аз да си питам, че съм й хвърлила око, ама искам да видя как ще се получи  Hug
Виж целия пост
# 647
lille kanin, аз мога да ти помогна с превод от украински, ако все още имаш нужда. Hug

Момичета, невероятни красоти сте показали както винаги- това етапи, това готови гоблени, това рамкирани гоблени. Браво на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 648
Ето , Деска , ключът ми е спазен тук , а панамата съм си я боядисвала аз



Виж целия пост
# 649
Ееее, страхотна е! Мерси  Hug
Виж целия пост
# 650
Здравейте момичета!Най - накрая и аз да се похваля с едно завършено пролетно гобенче и новата ми придобивка

Виж целия пост
# 651
Поздравления за всичко прекрасно, което сте показали само за ден и половина, докато аз съм пикирала, дано не бъркам термина, разсад за домати!  Hug Доизчиствам си къщата и се отеглям да си дошия онези хубави маргаритки с пеперудки за картичка, чиято схема добър човек бе качил тук преди време. Упорито се упражнявам с кръстчетата и скоро ще моля за схема на нещо по-голямо и пъстро с кръстчета.
Виж целия пост
# 652
В тази връзка да предложите рамка за моя ангел пазител? Изобщо не знам какво би му отивало, искам да е свежо, защото ще бъде в стаята на децата. Понеже майка ще го носи и аз няма да съм там, да я ориентирам малко.

А може би паспарту в цвят - някой от цветовете на дрехата на ангела, те са много свежи и рамка като мостчето newsm78

Да разбирам, че трябва да има паспарту, че аз мислех без?
Виж целия пост
# 653
- колко точно панама да си отрежа, мисля да ги шия на 16 каунт, моля ви кажете, не мога да свикна да се ориентирам като няма фон  Embarassed
- също така ми се върти, че някоя от вас беше написала "Честит юбилей", молбата ми е, ако може да си признае бързичко, че да ги покажа на моя мил съпруг, а той от своя страна бързичко да си казва окончателното мнение и аз да действам.

 Не видях някой да ти отговори, но и аз няма да ти помогна много.Купих си панама за същите рози, но и аз не знам колко да отрежа.За това реших след като ги ушия, тогава да режа панамата.На мен ми трябва за два еднакви гоблена.Надписът който искаш не знам кой го е показвал, но аз ще го направя като Пепен, без надпис.
Виж целия пост
# 654
- колко точно панама да си отрежа, мисля да ги шия на 16 каунт, моля ви кажете, не мога да свикна да се ориентирам като няма фон  Embarassed
- също така ми се върти, че някоя от вас беше написала "Честит юбилей", молбата ми е, ако може да си признае бързичко, че да ги покажа на моя мил съпруг, а той от своя страна бързичко да си казва окончателното мнение и аз да действам.

 Не видях някой да ти отговори, но и аз няма да ти помогна много.Купих си панама за същите рози, но и аз не знам колко да отрежа.За това реших след като ги ушия, тогава да режа панамата.На мен ми трябва за два еднакви гоблена.Надписът който искаш не знам кой го е показвал, но аз ще го направя като Пепен, без надпис.

Аз се канех да отговоря, обаче после забравих  Blush

Ето тук смени "14" с "16", задай броя бодове по височина и широчина, ако искаш по-големи полета, промени "5 см" на каквото искаш и програмата ще ти го изчисли  Peace

http://www.stezhok.com/index.php?show_aux_page=5
Виж целия пост
# 655
wasito, много са красиви и двата!  bouquet
Виж целия пост
# 656
Момичета, намерих доста схеми на гоблени Ланарте в ПМ. Ако някой се интересува, ето:
http://depositfiles.com/files/g3hxp6297
П.П. Дано да съм успяла с качването!
Виж целия пост
# 657
lille kanin, аз мога да ти помогна с превод от украински, ако все още имаш нужда. Hug

Момичета, невероятни красоти сте показали както винаги- това етапи, това готови гоблени, това рамкирани гоблени. Браво на всички.  bouquet
Джемма много ти благодаря, но детето ми без да знае украински ми показа как да шия мънистата и вече съм почти накрая. Скоро ще покажа Simple Smile. Но ако имам нужда вече ще знам към кого да се обърна  Hug.  И много  Hug за теб за твоята рецепта за тутманика с праз- никога не бях правила, но имах поръчка от гостите ми онзи ден и стана супер излапаха го за минути още топъл  Mr. Green Hug.
Виж целия пост
# 658
Биляна, Деси, благодаря ви, момичета! Още снощи Делфинчето се яви т.е. обади, като ангел хранител и ми докладва много подробно инфо! Делфинче, благодаря още веднъж!   bouquet Heart Eyes Много благини направи ти през вчерашния ден и ти пожелавам от все сърце да ти се връщат стократно!

Биляна, сутринта, след като вече имах инфо, си отрязах панамата, като за всеки случай прибавих не по 5, а по 10 см и така парчето стана 20 на 30 см. Съответно се оказа, че имам и от 14 каунт панамата достатъчно, така че не се наложи да преизчислявам и да го шия на 16 каунт. Какво съм се заблудила, че ще ми е малко, не знам. Следобяд, докато малката спа, поуших малко. Върви доста бързичко и ако вчера все пак съм имала някакви съмнения, то днес съм вече абсолютен оптимист, че ще успея да се вместя в срока!  Grinning
Виж целия пост
# 659
за твоята рецепта за тутманика с праз- никога не бях правила, но имах поръчка от гостите ми онзи ден и стана супер излапаха го за минути още топъл  Mr. Green Hug. [/size]

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия