Бродирана красота - Гоблени 94

  • 103 973
  • 770
# 600
Кажете къде мога да разгледам гоблени, които се предлагат в Англия. Една приятелка отива на гости и искам да и поръчам да ми донесе от там.

 Това ще е най-голямото набутване за теб и за приятелката ти.Цените в английските сайтове са ужасно високи.По-добър вариант е да се купят от Ибей.С доставката до твой адрес в БГ ще са много по-евтини.
Виж целия пост
# 601
zhak, лягай да спиш, стига си шила Joy
не се тревожи аз не се лишавам от сън добре си поспивам и дажа и на обяд го правя
ама добре че ших та усетих земетресението
Виж целия пост
# 602
Момичета, може да сте прави за контура, вече няма да суша така. Божеееее, Джемма и zhak  ... страшни сте, браво!!! Гоблените са невероятни. Аз имам 3 гобленчета, които са новички и си стоят в кутиите и прословутата Целувка ... обаче новите гоблени са ми много интересни. Между тези, които имам вмъквам и по някой от новите, един зацепвам, друг започвам ... много съм разпиляна. Ето ми я пумата, моля, не гледайте грешките, а само картинката  Blush Blush Blush

П.П. Мустаците си ги нагласих аз, от схемата не ми харесаха как стават.
Виж целия пост
# 603
Рускините пуснаха пренабор:



http://www.onlinedisk.ru/file/852089/
Виж целия пост
# 604
Кажете къде мога да разгледам гоблени, които се предлагат в Англия. Една приятелка отива на гости и искам да и поръчам да ми донесе от там.

 Това ще е най-голямото набутване за теб и за приятелката ти.Цените в английските сайтове са ужасно високи.По-добър вариант е да се купят от Ибей.С доставката до твой адрес в БГ ще са много по-евтини.
Ще си позволя да възразя.В Ибей е по-евтино да ,но да си наясно какво и по-важното ОТ КОГО купуваш.Има и доста некоректни продавачи.Комплекта изглежда ок ,но като започнеш да шиеш осъзнаваш колко си измамен.Когато говорим за гоблени не винаги най-важна е цената.Да съгласна съм че английските сайтове понадуват цените сравнено с някои други обаче .
Виж целия пост
# 605
моля ако някои може да ми помогне от каде мога да си къде мога да си купя трептих ако мойе цветя благодаря
Какъв точно триптих търсите-мога да ви пратя няколко на тази тематика и сама да си го комплектовате,ако желаете....                                      
Виж целия пост
# 606
И азз суша на простора,но контур и възли правя след това. После не пера пак, а само гладя през леко влажна кърпа.

 Cry реве ми се, нямам време да започна дори да шия
Виж целия пост
# 607

Много благодаря за информацията Simple Smile. Сега отново ще помоля някой ако може да го пусне в графика  Praynig, че тъз пуста ПМ я нямам Confused
Виж целия пост
# 608
http://dump.ru/file/5676461
Мibobo ето тук съм го качила. Дано да е успешно, че отдавна не съм качвала в дъмпа.Обърнато е в пдф.
Виж целия пост
# 609
Кажете къде мога да разгледам гоблени, които се предлагат в Англия. Една приятелка отива на гости и искам да и поръчам да ми донесе от там.

 Това ще е най-голямото набутване за теб и за приятелката ти.Цените в английските сайтове са ужасно високи.По-добър вариант е да се купят от Ибей.С доставката до твой адрес в БГ ще са много по-евтини.
Ще си позволя да възразя.В Ибей е по-евтино да ,но да си наясно какво и по-важното ОТ КОГО купуваш.Има и доста некоректни продавачи.Комплекта изглежда ок ,но като започнеш да шиеш осъзнаваш колко си измамен.Когато говорим за гоблени не винаги най-важна е цената.Да съгласна съм че английските сайтове понадуват цените сравнено с някои други обаче .
По този повод аз се хвърлих на един Дим от Ибей - оказа се китайско копие, което ми излезе евтино в сравнение с оригинала и затова трябваше в последствие да си набавям два -три конеца. 
Но като Ви чета и при Солария се получават такива проблеми, така, че не знам какво да кажа. Всичко е до късмет. 
Виж целия пост
# 610
zhak, колко много си ушила.Супер става воденицата ти. Hug
А в пумата никакви грешки не виждам, само едно много красиво животно. Heart Eyes
Виж целия пост
# 611
Хвал - хвал! Hug Joy Подаръка от Коледната томбола!

,

Благодаря Джемма! Поздравления за магнолиите! smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 612
krk_kr, много е красиво, честито завършване. Hug И аз благодаря. Откога им се канех,ама ти ускори осъществяването им.  bouquet
Виж целия пост
# 613
http://dump.ru/file/5676461
Мibobo ето тук съм го качила. Дано да е успешно, че отдавна не съм качвала в дъмпа.Обърнато е в пдф.

Свалих го, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 614
По този повод аз се хвърлих на един Дим от Ибей - оказа се китайско копие, което ми излезе евтино в сравнение с оригинала и затова трябваше в последствие да си набавям два -три конеца. 
Но като Ви чета и при Солария се получават такива проблеми, така, че не знам какво да кажа. Всичко е до късмет. 

 Доколкото знам и съм виждала, винаги си пише когато има китайски гоблени.Трябва да се чете внимателно от коя държава се изпращат и инструкциите в гоблена дали са само на английски, или и на китайски.Естествено, че като са на двата езика няма да е оригинал.Винаги до сега съм попадала на коректни продавачи, много ги е страх от отрицателна оценка.Но в сравнение на ужасната картина на гоблена от Солария, милиони пъти предпочитам Ибей.
 Много са хубави последните показани гоблени, браво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия