стискам палци всичко да е както трябва миличка
настрой си позитивно

Вили, големите са я карали, както и ние с мъжа ми ... само малчо не е.
стискам палци всичко да е както трябва миличка
настрой си позитивно

Винаги страшно много съм ти се възхищавала! Ти си страхотна майка и Мими трябва да е много щастлива, че те има!

А, твоя хубав син съм го запомнила, освен с това, че е страшно чаровен и с това, че не си спира за 5 минути на едно място
А, твоя хубав син съм го запомнила, освен с това, че е страшно чаровен и с това, че не си спира за 5 минути на едно място

И сега ще си взема 2 дни отпуска да си гледам куцата мишка, сега опитвам да му държа лед отгоре, ама то спира ли се на едно място...
Наред с хубавите неща, като това, че ходя пеша на работа за 5 мин., парка ми е под балкона и др. има е един период, в който трябва да свикна, че това е моята къща. Нов режим на В. Нова детска кухня. А пък той всяка вечер иска да си ходи "с тролея далече в другата къща, защото много плачем за другата къща и не харесвам тази къща" 

Мишето, милото, скорошно оздравяване!
Наред с хубавите неща, като това, че ходя пеша на работа за 5 мин., парка ми е под балкона и др. има е един период, в който трябва да свикна, че това е моята къща. Нов режим на В. Нова детска кухня. А пък той всяка вечер иска да си ходи "с тролея далече в другата къща, защото много плачем за другата къща и не харесвам тази къща"
Иначе В. е Вики, но за по - кратко

Дано Вики свикне бързо 

сега треперя да не пада, че си представям колко я боли.

. А и колкото да се старая, все яде по 3-4 еднакви манджи на седмица. Може да ми се смеете, но домакинската работа хич не ми идва отръки. :stop:55
) не съм съгласна или поне не съм го усетила.
.
. Андреа го направи това три пъти, аз вече бях притеснена, че ще остане белег, но за щастие не остана.
.
. С удоволствие гледам "Criminal minds" и "Gray`s anatomy" Препоръчани теми