Съпруги, чиито мъже пътуват по море-27

  • 49 778
  • 704
# 195
Добро ви утро!   bouquet

Аз снощи, каталясала от толкова трамбоване, съм заспала в 10 и се кукнах рано-рано... Вие с това прекрасно кафе ме изкушихте и заради вас правя едно изключение - ще пия и аз! едно студено мляко с нес кафе!  Laughing

След малко пак паля перката, ма днес забегвам на вилата на свеки - да й помагам с цветята и да и зарадвам свекъра с торта. старият морски вълк как обича сладко не е истина!!!  Joy Снощи направих едно от мойте редки кулинарни чудеса и днес ще се изфукам. Редки, не защото не ме бива, просто рядко се хващам, че да не ги разглезвам домашните  hahaha
Виж целия пост
# 196
 wavey  Дами!
Изпуснах сутришното кафе и хубавата музика на Делтито   Wink , ама сега в късния слетобед ще им се насладя.
Агирче, хубаво правиш ...не ги разглезвай  Wink , че както свикнат така и отива и за вбъдеще.Това с цветята ми е любима занимание....особенно в тоя период, когато трябва да им дадеш цялото си внимание, за да те радват през идните месеци.
Наде, идеята ти е чудна, но тоя път май няма да мога да се включа в предвеликденската среща, няма да имам физическа възможност ...щото ми изникнаха непредвидени ангажименти, пък и трябва и да се поподготвя за посрещането  Wink , времето лети.
Руми, Вали  Hug , ще се видим след празниците, пък може и вий да ми погостувате  Wink  имаме запланувани мероприятия, да не сте забравили  Naughty
Виж целия пост
# 197
Привет-мривет wavey
Преди малко се прибрах от тренировки, че по дълго продължиха днеска....И какво гледат очите миииии Wink

Веселче,
ма ти мислиш ли, че шЪ забраЙм за ония мероприятия дето си ги набелязахмИ Wink А пък за ония пържолените, хииич няма и да забраЙм. ОбачИ аз ще съм соло Марийке, щото БатЮ сЪ обади и каза, че may be на края на Май ще си идва.  Обаче като съм с вас, няма да тъжа многУ....самУ малкУ. шЪ гушкам Чарето Laughing

Пък за вижденото, когато тогава.  Що са дни пред нас са Simple Smile

Ха наздравИ Wine Glass Drunk аз така си поналях полович чаша мавруд със газирана водица ... newsm47 за рИлакс слет трИнИроФкитИ newsm47


И нещо веселичкУ Wink

                                         

Виж целия пост
# 198
Здрастииии! Hug Hug Hug
Момичета,току що се връщам и едва гледам след днешния дългичък ден,но не можах да пропусна и  не вляза в темата!
Делти да знаеш как ме разчуства с тази песничка. Heart EyesИмам много хубави спомени с нея.И ми се яви една идейкааааа,като се видим на живо ще ви споделя да я разработим за следващата веселба.
Веси,нали знаеш ,че ти като не можеш да дойдеш ние идваме и няма празно.Ще ти изследваме графика и за едно следобядно кафе ще те изненадаме!
Руми,ка щяло да пропусна събитието бе Naughty,аз така поддържам форма щото да не се излагам да окапя по средата на купона!!
Аз се хоризонтирам,че не мога повече.Хай до утре! Hug
Виж целия пост
# 199
хеееееей!!!  smile3514 А мен що ме забравяте?! Аз вече мога да пътувам! Верно - нямам винетка, ма това е напълно поправим пропуск!  smile3508  Смилете се над бедната затворена в тоя град душа и ме вземете с вас ....  smile3518
Виж целия пост
# 200
 smile3503  Русалки!
Наде, браво ти си страшен организатор! Свири зборен пункт и тръгвайте.
Агирче, не плачи мила, ще те вземат, и ти си добре дошла  Hug 
Аз днес се изявявам в кухнята  Laughing , правя репетиция за другата седмица  Wink  , че морския обича домашни козунаци, ама за да не спамя темата  Wink , няма нагледно да се хваля  Laughing , като ми дойдете на гости ще ви серверам с кафето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
smile3503  Русалки!
Наде, браво ти си страшен организатор! Свири зборен пункт и тръгвайте.
Агирче, не плачи мила, ще те вземат, и ти си добре дошла  Hug 
Аз днес се изявявам в кухнята  Laughing , правя репетиция за другата седмица  Wink  , че морския обича домашни козунаци, ама за да не спамя темата  Wink , няма нагледно да се хваля  Laughing , като ми дойдете на гости ще ви серверам с кафето  Heart Eyes


Еееее не мога без вас и туй то  Blush
А като прочетох домашни, че и козунацииии е нееее Blush моля Heart Eyes вземете ме и мен, ако няма място Sick в багажника поне  Mr. Green
Хубава вечер на всички!  bouquet  Hug
Виж целия пост
# 202
Мили мои Русалки!
Немога да не се похваля  Laughing , отново....ама моя син днес окончателно завърши семестриално образованието си, останаха му само държавните изпити. Аз съм много щастлива и доволна от моето вече пораснало момче.
Затова не се майте, правете организация....и тръгвайте всички....ний вече почнахме празника  Wink ....а и у нас, нали знаете, вратите са широко отворени за гости и най-вече за желаните  Hug
Очаква ви  Hug
Виж целия пост
# 203


Добро утро и Честит Лазаровден!
Прекрасно,свежо съботно утро, морски Принцеси!
Виж целия пост
# 204
Добро утро и от мен  Hug
Веси Hug  честита радост, усещам приповдигнатия ти тон   bouquet  Hug
Честит празник на всички ви  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 205
Добриутроооо!
Този път от мен за вас кафето със закуска,щото днес съм ранобудна, а за мен всичко останало, щото изчезвам пак за цял ден и ми се пише всичко останало на главата !!!

Веси,честито на момчето и много успехи в дипломирането!
Аз днес  ще разбера кога имам ходене сигурно в Шумен и ще направим организацията.Не се безпокойте Агирче и Дезди- няма да има желаещи,останали във Варна. Joy
Нещо ми свърши времето и трябва да изчезвам- айде весел  и спорен ден от мен! newsm10  love001
Виж целия пост
# 206
ДобрЮтрУУУУ!!! Hug

Обичам го тоя Лазаров ден, обичам го този толкова красив цветен, усмихнат момичешки празник!!!

                                              Честит ви Лазаров ден, а най - вече честит на всички които си имат момиченца в домовете си newsm10 Така сЪ замислаяяям, замисляяяям newsm78.....кого да нападамИ днескаааа Wink

Веселче,
А ти сутринта ни събуждаш с чудесна новина за момченцето си thumbsup Да ти е жив и здрав и късмет, много късмет в реализацията му!!! Flowers Four Leaf Clover

Абе виЙ кО подлудяхтИ да сЪ приготвятИ,  да сЪ трениратИИИ newsm78 Laughing мЪ УбУ трИнИрайтИ, че аз много обичам козунак. От пържолите може и да не опитам, ама козунака няма мУ прУстЯ. Много обичам да си го топя в прясно млако и кафенцИ eat Сега като споменах пържолиии, и те ми сЪ приядУха newsm47  Веселчетренирай и за тях. Или ти вечИ отдавна си оттренирана....спомням си, че обичаш вратна пържолчица, май Wink

УФ, чИ ми е УбУУУ, като видя темата толкУва цветна бееееййй newsm47 Ама нали знайтИ, че обичам шареничкото Grinning

Чакам с нИтърпение да разбИра, кога нападамИ ШумИн smile3508
Виж целия пост
# 207
Здравейте морски принцеси! Hug
ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВ ДЕН!!!
Делте,благодаря ти от сърце!Аз нали си имам момиченце,много съм щастлива на този ден.
Весе,честито на Мони!Да ти е жив и здрав и успехи в реализацията му!
Момичета,ако знаете как обичам козунак.Често си купуваме у дома и си го хапваме за закуска сутрин с кафенцето.
Весе,благодаря ти за поканата!Разбира се ,че ще се организираме и ще дойдем.
Лек,спокоен и слънчев ден на всички! Hug

Виж целия пост
# 208
Привет на вси4ки морски и речни принцеси!

ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВ ДЕН!!!!

   ВЕСИ- Честито на момчето ти и на теб.Все така да те радва и да има много късмет. Не е честно само при теб да идват на гости.  261uu  261uu  И ние обичаме купона.

Мойте втора и трета кака днес лазаруваха и бяха много щастливи.Хората много им са се радвали и сега имаме благодарение на малкото 10 лазарски счупени яйца и 4 здрави които ще ги пазя да ги  боядисам за Велик ден.
За здравето на всички дъщери... и синове да почерпя следобедно кафенце
Виж целия пост
# 209
Здравейте, момичета! Simple Smile Аз днес хванах първия тен за годината! Изгорях на потник   ooooh!  Беше невероятна жега! Празнувахме Лазаров ден на зелено с барбекю.

Веси, да ти е здрав младежът! Попътен вятър в житейското море и дано да намери своя път лесно и безболезнено!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия