American Horror Story - 3

  • 18 970
  • 729
# 150
Ха, верно ли? Shocked
Виж целия пост
# 151
Ми прОчети, верно, я. На баба им фърчилото, да не са запазени номинациите за мъжка роля от миналата година? Close

И Клиа Дювал ще участва. Започвам да се чувствам като герой, баси, ще има грозота на килограм.  hahaha
Виж целия пост
# 152
Свалям първи сезон и ще го пускам като заспи малкото. Бях посочена с пръст от Пуци, че ако познавам някой си лош от тук, няма да мисля за Ерик. Mr. Green Идвам да видя аз така ли ще е. Виждам все познати лица.
Виж целия пост
# 153
 Mr. Green Ще видиш ти "някой си". Предполагам, че ще си останеш ерикоманка, но може да оцениш Мрака по достойнство.
Виж целия пост
# 154
Айде Силве всички сме познати тука Mr. Green Hug Hug Hug Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 155
Очаквам да каже "Тоя ли е лош, беее?" след първите два-три епизода.  hahaha
Виж целия пост
# 156
Аз пък си мислех,че сериала ще е само 1 сезон,защото нещата изглежаха много завършени в края,и в известен смисъл съм била права.Щом ще бъдат нови персожи...Ама Тейт хич не ми хареса пораснал,заприличал е на жена! SickА Веждалин викате на Дилън Макдърмът,нали? JoyАз го намирам готин.Моя също има дълги,плътни и леко сключени вежди. JoyМного е лоша към него ИрПуц,мнооого!Аз пък му съчувствам,той даваше всичко от себе си да оправи нещата. CryВсички артисти са много добри,кефи ме Мойра-и като стара и като млада.Над всички обаче е Джесика!До сега виках Кралицата на Мерил Стрийп, но Джесика я измести в мойта лична класация!Респект и обожание!  bouquetАз се идентифицирам с Тейт.http://prikachi.com/images/223/4971223E.gif      #2gunfire       
Виж целия пост
# 157
Глей си работата, Пънки, на жена приличал!  Laughing Като малък прилича, да, ся не.   Naughty

Веждалин е Закари Куинто, Макдърмът си е грозен като цяло.  Mr. Green Опитвал се бил, такъв неповторим идиот беше през цялото време, хубу, че го обесиха, да почне да мисли нормално.
Виж целия пост
# 158
Очаквам да каже "Тоя ли е лош, беее?" след първите два-три епизода.  hahaha

Точно за това идвах. Joy hahaha hahaha Изгледах два епизода и доста ми допадна. Мега шантав е тоя сериал. За сега ми допада Бен. За Тейт още нямам мнение. Трябва да понаваксам за да изградя. До къде те вие? И това летен или есенен сериал е? Embarassed
Виж целия пост
# 159
Ама Тейт хич не ми хареса пораснал,заприличал е на жена! Sick     

Сквернисловасквернисловасквернисловасквернислова......
Виж целия пост
# 160
 Joy Joy Joy

Очаквам да каже "Тоя ли е лош, беее?" след първите два-три епизода.  hahaha

Точно за това идвах. Joy hahaha hahaha

Как си знам! Ши видиш.  Whistling

Есенен е, сега почнаха да снимат втори сезон, живот и здраве началото на октомври ще е началото.
Виж целия пост
# 161
За сега ми допада Бен.

Браво,браво тука не го долюбват много,като го плюхме в хамерикаскта с Джой,Джой, Пуци ме гледа така  Shocked Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 162
А, веас с Джой не мога да ви гледам така, щото си ви знам, че плюете всичко, що диша.

Ей сега от скука започнах "Американска готика", отдавна съм го гледала. И каква изннада - Били Намсикоя медиумката в главната роля. Mr. Green
Виж целия пост
# 163
Отричам се публично с ритуал от думите си! Изобщо не ми допада Бен. Беше заблуда за 1 епизод. Абсолютно ми допадна Тейт. Права си, Пуц.
Виж целия пост
# 164
А, веас с Джой не мога да ви гледам така, щото си ви знам, че плюете всичко, що диша.

Не е вярно това  Naughty Joy Joy Joy Joy

Силве,недей така бреееееееееее  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия