American Horror Story - 3

  • 18 970
  • 729
# 315
 hahaha

Виж целия пост
# 316
Make love not war!
Виж целия пост
# 317
Оф и аф , луди ,готови сте за сезона..... Laughing На Пуц любовта и ясна ,ама кой е тоя Саркин ТОМ,че не помня!? И кого люби Све? newsm78
Виж целия пост
# 318
Све люби страстно един Смит, който няма нищо общо ни с АХС, ни с другите тукашни теми, ама спам да става.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 319
Смит? Кой каза Смит?

Виж целия пост
# 320
 Joy
Tц, не е тоя моя Смит.
Виж целия пост
# 321
Въх, Светли, ми да не е тоя?

Редактирам се, защото картинката не се вижда правилно.  Peace
Виж целия пост
# 322
Това дори не знам какво общо има със Смит.

Скрит текст:
Embarassed Embarassed EmbarassedЕй този е

Ох, много е голям! Извинете!
Виж целия пост
# 323
Това дори не знам какво общо има със Смит.


Ми Смит и Уесън. На хартишката под патлака пише  Laughing
Виж целия пост
# 324
Моя Том също нема общо, ни с АХС, ни с нищо.  hahaha
БЕЕЕЕЙН!  Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Това дори не знам какво общо има със Смит.


Ми Смит и Уесън. На хартишката под патлака пише  Laughing

 #Crazy Какъв патлак, бе жена, на картинката има огромна хитлеристка свастика!  Joy Joy Joy

Ох, много е голям! Извинете!

Оплакваш ли се нещо?  Mr. Green

Малиииии, уйде тая тема, уйде!  hahaha
Виж целия пост
# 326
СВАСТИКА???  Shocked Shocked Shocked
Няма такова нещо! При мен пистолет се вижда!
Виж целия пост
# 327
Свастика е, Розеееее! И то огромна! Joy
Виж целия пост
# 328
Свастика, индийд.  hahaha
Виж целия пост
# 329
Чудя се с коя ръка да се прекръстя!  ooooh! Реклама на Смит и Уесън пуснах, при мен така се вижда.
Ей сега ще изтрия картинката да не седи тук...

Извинявам се много, не бих пуснала свастика в темата.  Confused

Ето така:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия