Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-популярните цветове за боядисване на коса в момента?
Как да изравня цвета на косата след боядисване?
Как мога да постигна цвят като на Евa Лонгория?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-популярните цветове за боядисване на коса в момента?
Проучване разкрива предпочитанията на участниците към кестеняви, шоколадови, тъмно руси, пепеляво руси и светло кестеняви нюанси. Освен това се обсъждат опити с бои като ECHO CAFÉ 6.8, ECHO 6.0, ECHO 6.1, L'Oréal Casting Creme Gloss 513 Ice Truffle, Palette Color Gloss 514, Garnier Color Sensation 6 и 6.35 , Palette Deluxe 655, Keune 7.19, Keune 6.23, L'Oréal Casting Creme Gloss 535, Palette 7.0, Palette 7.1 и Palette 8.12 и др
-
Как да изравня цвета на косата след боядисване?
-
Как мога да постигна цвят като на Евa Лонгория?
-
Как да избегнете червеникав оттенък при боядисване на косата?
-
Какви са разликите между боите за коса ECHO 6.8 кафе и 7.89 шоколад?
само и само да ми почине косата .....
косата ми е 4.5 пръста под раменете но гъста
преди това се бях боядисала пак с една мус боя - шоколадово. Остана ми половината тубичка, та ще се мацна още веднъж и след това си взимам тъмно русият цвят.
Само дето не ме кефи на светлина цвета ми е един такъв рижав в корените ,ама нормално, то на такава основа..... И така де, май скоро няма да съм вече към вашия клуб, момичета, но аз пак ще ви следя с огромно удоволствие!
Аз така направих с някаква съвършено непозната за мен финландска боя Сенсидо и много ми хареса, косата ми никога не е била толкова добре след боядисване. Знам че е индивидуално обаче - виждаш по-нагоре имаше и доволни от "ледения шоколад" на Кастинг, аз обаче съм безкрайно недоволна - боядиса ме черна, изсуши ми косата въобще - провал.
да ти се изсветли с 1-2-3 тона (зависи от косата) и се намацай с някоя силна боя за да ти хване и да издържи повече време цвета...и след това си поддържай цвета с безамонячна
аз така направих ама още не съм стигнала до безамонячната боя



