
Иначе от както навърши 8 месеца /25.04.12/ давам храна с парченца вътре. Има едни пюрета на Хип от 8 месечна възраст, както и на Гербер. И двете много се харесват и са с парченца вътре, а оризът на цели зърна. Аз започнах да му готвя и много му харесват моите манджи
Правих му тиквичка с ориз, домати, морков, магданоз, копър, лук, малко сол и само намачквах с лъжичката и той си дъвчеше. Вчера сварих пилешки бульон и сеа като му варя зеленчуци слагам и бульонче вътре. Направих цяла тенджера и го замразих във фризера. Имате ли предсава колко време може да изкара така замразен?
Мисля да му направя и от заек и телешки.
Вие какви подправки слагате в готвените ястия? Аз досега съм слагала копър и маданоз, но гледам по етикетите на пюретата какво пише и мисля да слагам и куркума, майорана, селим /това даже незнам какво е/, пипер, босилек...
Някакви идеи?
Поздрави на всички

Когато види кака си да яде и си проси и на нея да дават.... разбира се колкото да се омаже и изпоцапа цялата....



