Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете ви за Великден?
Какви са опитътните на участниците при хранене на техните бебета?
Как да се справим с отказа на бебетата да ядат?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете ви за Великден?
-
Какви са опитътните на участниците при хранене на техните бебета?
Участниците споделят различни преживявания при хранене на техните бебета. Някои от тях дават каша, попара, пюре и мляко в определени интервали през деня. Освен това има споделени преживявания с предлагането на по-големи парчета храна, като някои бебета се справят добре, докато други предпочитат по-текстурирана храна.
-
Как да се справим с отказа на бебетата да ядат?
Отказът на бебетата да ядат може да бъде причинен от различни фактори като никнене на зъби, промяна в апетита или желание за самостоятелност. Важно е да бъдете търпеливи и постепенно да предлагате разнообразна храна, като внимавате с твърдите храни, които бебето може трудно да преглътне. Постепенно можем да предлагаме по-големи парчета храна, за да насърчим бебето да дъвче и гризе. Винаги наблюдавайте реакцията на бебето и избягвайте принудителното хранене.
-
Как да се справим с безсънните нощи, причинени от зъби или други фактори?
-
Как да помогнем на дете, което се върти и не спи добре?
Честно ви казвам изобщо не съм съгласна,че България била с умерен климат.Студено си е!!!

.
.
.
Уау, това колко е в готов вариант, към 270-280 мл?
Ние си изпуснахме консултацията миналата седмица, тази се надявам да можем да отидем, че не съм го теглила и аз скоро. Хич не го знам колко кг е, но сигурно е пораснал.

Имало е нощи, в които не съм могла да спя от болки. Ужасно е. Стягам си китката с ластичен бинт и гледам да не натоварвам много ръката и така.
До сега не искаше. И с пръстче сочи! Доволна съм.