Бургаски мамчета – 9 тема

  • 41 405
  • 734
# 615
Мамчета, някоя от вас утре ще ходи ли на лекцията в Морското казино?  Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Да ви попитам, вие какво пиехте по време на бременността? Аз все още съм само на фолиева киселина (5-ти месец), но мисля като ми свърши да мина на някакви комбинирани таблетки. Днес бях на преглед и до кабинета имаше брошура на ОГЕСТАН - http://apteka.framar.bg/30025489/%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D1%81%D1%82% … B0%D0%BF%D1%81-30
Вие какво ще ми препоръчате?

Мамчета, някоя от вас утре ще ходи ли на лекцията в Морското казино?  Simple Smile Simple Smile

Аз утре нямам възможност, че ще ходя по други задачи, но ме интересува понеже смятам да ходя в последствие. Обаче не знам нито кога са, нито на какви теми са, нито от къде точно се влиза, че има няколко входа, нито колко време продължават, нищо!  Sad
Можеш ли да ми дадеш някаква информация, за да знам за друг път, когато имам възможност да отида?   bouquet
Виж целия пост
# 617
Мамчета, някоя от вас утре ще ходи ли на лекцията в Морското казино?  Simple Smile Simple Smile

Аз утре нямам възможност, че ще ходя по други задачи, но ме интересува понеже смятам да ходя в последствие. Обаче не знам нито кога са, нито на какви теми са, нито от къде точно се влиза, че има няколко входа, нито колко време продължават, нищо!  Sad
Можеш ли да ми дадеш някаква информация, за да знам за друг път, когато имам възможност да отида?   bouquet

Не знам, аз до сега не съм ходила, но видях в темата на МБАЛ "Дева Мария", че темите за утре са интересни и доста полезни, така че мисля да се възползвам.
Ако някой има някаква информация може да сподели,че аз нямам представа от кой вход и къде точно.
Аз от този сайт се информирах http://www.devamaria.com/divisions/id/1/page/3
 Simple Smile

Виж целия пост
# 618
Че аз в графика не видях лекция на 19.05 (утре). Има днес, сега в 17 часа! После е чак на 31-ви.
Разгледах галерията и от снимките видях, че лекциите се провеждат в ритуалната зала. Входа е централния.
Гледам и че трябва да се попълни присъствена форма, аз ще отида на 31-ви, темата ще ми е полезна.
Виж целия пост
# 619
Оооо, да... жалко... аз цял ден си мисля, че е днес е 17- ти, явно другия път ще отида... Sad Sad
Виж целия пост
# 620
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ДАРИЯ НА МАМА POLY_77  newsm51 newsm51 newsm51




Виж целия пост
# 621
прекрасна вест - Добре Дошла Дария !!! Поли ,честито, да Ви е жива и здрава дъщеричката и много да ви радва   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 622
Ей и мен ме хвана яд, аз си мислех, че лекциите вече са свършили. Не е нужно попълването на присъствена форма. Аз посетих няколко лекции, наистина си струва. Само тази за хомеопатията нещо не ме впечатли, ама това си е мой проблем. Ама днес си е била хубава тема. Аз присъствах на подобна, водеше я една друга акушерка (забравих й името), не беше от Бургас. Тази жена определено може да мотивира бъдещи майки да раждат нормално.

Честита рожба на мама Поли!!!
Виж целия пост
# 623
Жалко за лекцията щеше да ми бъде от полза.Сигурно вече свършва.Нищо другия път ще знам и аз ще отида.
Честито на Поли!Нека да е много здрава дъщеричката й.  bouquet
Виж целия пост
# 624
Момичета, вие с какви кошари сте?
Аз до момента се бях настроила да купуваме истинска кошара с люлеещ механизъм, която в последствие става на легло  и бюро. Само че тази вечер като се замислихме, че в момента сме на квартира и не се знае после на къде ще ни завее, по-добрият вариант е сгъваема. В голяма чуденка съм. Кошарата си е кошара - с чекмеджета, шкафчета, стабилна конструкция. От друга страна пък като дойде време да се разглобява и сглобява ще е зор...
Вие какви ползвате?  И ако има мами с опит в сглобяването (по-точно татковци), да кажете дали е трудоемко.
Виж целия пост
# 625
 newsm44 newsm44 newsm44 smile3525 smile3525 smile3504 smile3504
Честита дъщеричката на мама Поли!!!
Виж целия пост
# 626
Бащата каза, че иска да купи кошарата и всичко към нея, само да си я харесам, тъй че се спрях на http://www.kid.smartchoicebg.com/-134-  Mr. Green . Но е още раничко и ще поизчакаме няколко месеца преди да започнем с покупките.
Какви комбинирани добавки ползвате?
Виж целия пост
# 627
Може да ме запишете и мен на първа страничка  Grinning
Предполагаем термин 15.12.1012
Виж целия пост
# 628
Честита принцеса на мама Поли   bouquet  bouquet Да ви е жива и здрава малката Дария и много да ви радва!  Simple Smile
Виж целия пост
# 629
tedincence,дъщеря ми до есента спеше в сгъваема кошара/5,4г./.Като започна да спи на долното ниво купихме хубав матрак и беше много удобно за спане.Излезе здрава кошара,лесно се почиства,а ние доста пътуваме и сме я мъкнели къде ли не.Сега, живот и здраве ще я ползваме и за №2.На мен лично трансформиращите се кошари не ми харесват,един големи сандъци, а докато се стигне до трансформиране в бюро и легло кой знае на какво ще приличат.Въпрос на вкус Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия