Прибирането ми, с двете деца, беше голямо предизвикателство
Ние сме по добре ,снощи и днес вече няма Т,но пък снощи като се събуди около 3ч и плака ,отвива се и рита с краката,искам да я гушна тя ме бута


Вчера ходихме до селото ни и в тоя вятър Сиси като тръгна да гони едно куче, тя уж бяга, ама срещу вятъра и все на едно място седи. Малко като Джако беше с неговият танц.... 



Аз, реално, не знам кога ще можем да го пуснем, заради алергията. Лятото ни предстои захранване с млечни и други проблемни храни 
даже четох страници назад, да не е станало нещо в темата.. че тук от време на време има малки скандалчета за глупости... но след тях пък ставаме по - близки 
.
.



не се шегувай с такива неща
Но аз дуду не съм вземала. В една от старите теми бяхте ги обсъждали и аз се хвърлих да вземам, но не ми хареса като играчка. При нас имаше само в хипото и то беше една баба яга много стряскаща.


Препоръчани теми