разсмя ме по никое време. "Искам сиси" хаха. Тази Дени какви ги твори пак! 
, жалко , че не ни чувства близки тук.
моля ви не ми се сърдете.

А за царевичните пръчки да ви кажа има едни май на Хипп, продават се в ДМ и се водят уж спец. за бебета, опитайте тях. На мен вчера в яслата ми казаха, че е ял и едни оризови бисквити, аз лично ги намирам за отврат, но са полезни, май пак ги има в ДМ. А в яслата плащаме по 3,70 Евро на ден за храна, а той досега е ял 2 пъти.

) Ако даваш бисквити му вземи от тези Закуска, те се топят бързо ,а пък и лесно се дъвчат. Алекс също се дави с по-твърди храни, особено с някои солети и сухари, ама пък той си е лаком и все иска нещо да му дам , а ако не дам става скандал. Вчера яде бруските... ужас с тия храни... ама още държа фронта за разни пръчици и чипсове 
Препоръчани теми